Kylie Jenner i Travis Scott sprawili, że współ-rodzicielstwo wyglądało jak bryza, kiedy ponownie spotkali się 26 stycznia na premierze kosmetycznej współpracy Kylie & Stormi!

Teraz bardziej niż kiedykolwiek wiadomo, jak bardzo Kylie Jenner, 22 lata, i jej były Travis Scott, 27 lat, stawiają na pierwszym miejscu współrodzenie z ich przyszłą, dwuletnią córką, Stormi Webster. Byli małżonkowie spotkali się 26 stycznia, aby uczcić rozpoczęcie współpracy Kylie z jej uroczą córeczką, a Kylie udokumentowała nawet czuły moment między ojcem i córką w swojej historii Instagram! W słodkim pstryknięciu bumerangu, Travisa można było zobaczyć tuż za Stormi, który siedział w bajkowej, zielonej huśtawce. Travis delikatnie popchnął Stormi w tył i w tył, a para została obramowana wspaniałym kształtem motyla, który Stormi i jej dumna mama tak bardzo kochają! Na szczycie ramy dużego zestawu huśtawkowego znajdowało się imię własne Stormi napisane dużymi żółtymi literami. Wyglądało to na tak wspaniały, magiczny dzień dla rodziny, którym Kylie dzieliła się ze swoimi zwolennikami w całej swojej historii Instagram.

Poza wizerunkiem Travisa i Stormi, Kylie podkreśliła również uroczą tiulową sukienkę, którą nosiła Stormi oraz bajkowe miejsce, w którym odbywał się wieczór. Motyle i rozbryzgi fioletu były widoczne w całej bujnej zieleni tego miejsca, a zarówno matka jak i córka wydawały się tak dobrze się bawić razem! Współpraca Kylie ze Stormi to pierwsze profesjonalne partnerstwo mułów w 2020 roku. A zdjęcia z imprezy inauguracyjnej to nie pierwszy raz, kiedy Kylie dokucza swojej kolekcji fanom. 17 stycznia Kylie podzieliła się filmem promocyjnym do linii makijażu, w którym duet matka-córka wygląda pozytywnie anielsko w swoich greckich sukienkach. "Cała kolekcja @kyliecosmetics poświęcona mojej pięknej córce..." Nie mogę się doczekać ujawnienia!!!! Zakochasz się. The Stormi Collection uruchamia 2.1.20 ⚡️," dumna matka-jeden podpisała się na zdjęciach.

Oczywiście, data uruchomienia kolekcji jest dość znacząca dla tych dwóch. 1 lutego mijają drugie urodziny Stormi, a Kylie, jak gdyby nie wystarczyło zaplanować premiery ich kosmetycznej współpracy, również pięknie aranżuje uroczystości urodzinowe Stormi! "Zrobiła mnóstwo spotkań i dba o każdy szczegół z planistą imprez", źródło podzieliło się z HollywoodLife EXCLUSIVELY o nadchodzącym shindig. "Uwielbia wszystko, co ma być dostosowane do potrzeb klienta za pomocą kolorów, grawerowania, ozdób, itp. Jak każda impreza Kardashian, żaden szczegół nie zostanie pominięty."

Zobacz ten post na Instagram Travis i Stormi! Post udostępniony przez Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) 26 stycznia 2020 o 11:33 PST

Jednak podobnie jak w przypadku premiery ich kolekcji, fani mogą być pewni, że Travis prawdopodobnie będzie również pod ręką, aby uczcić swoją małą dziewczynkę. "Oczywiście, Travis jest zaproszony, ale naprawdę zajmuje się wszystkim, co zrobiła ostatnim razem", ujawniło źródło. "Ona nadal nie widzi pojednania w tym czasie, ale nigdy nie mówi nigdy. Zależy jej na nim i zawsze będzie nim jako na ojcu jej dziecka i chce, żeby zawsze spotykali się na kamieniach milowych Stormi". W przededniu wielkiego dnia Stormi, Kylie i Travis pokazali, jak bardzo są oddani swojej córce po wspólnym występie w Disney World 22 stycznia. Nie możemy się doczekać, aż te trzy osoby spotkają się ponownie w specjalnym dniu Stormi!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz