Ouch! Lamar Odom mówi, że narzeczona Sabrina Parr jest jedyną kobietą, która nigdy nie miała chęci, aby wyjść na zewnątrz. To przychodzi jako jakiś poważny cień do byłej żony Khloe Kardashian.

Lamar Odom jest head over heels w miłości z narzeczoną Sabrina Parr. Ale niektóre z jego tryskające Instagram postów o niej przyszedł na koszt byłej żony Khloe Kardashian. 40-letni były zawodnik NBA dzielił zdjęcie Jana 26 z ramionami wokół małego trenera życia, i powiedział, że jest jedyną osobą, z którą kiedykolwiek był, która sprawia, że chce być jednoosobowym mężczyzną. Po tym, jak przyznał w swoim pamiętniku do zdrady na temat Khloe, 35 lat, z wieloma kobietami podczas ich małżeństwa, jest to policzek dla założyciela Good American jeans.

Zdjęcie przedstawiało Sabrinę w pomarańczowym swetrze, mini sukienkę i buty wężowe na udach z Lamarem stojącym za nią. Napisał w podpisie: "Ona dostała moje plecy, nawet gdy stała przede mną!"! Ta kobieta tutaj to mój BackBone!!! Ona jest tym, co konieczne, jestem zdumiony jej siłą i wdziękiem każdego dnia. Nie staram się brzmieć jak sukinsyn, ale to co mi robi. Najlepsza kobieta, jaką kiedykolwiek miałem!!! Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek będę z jedną kobietą, ona zabrała mi to pragnienie prawdziwej rozmowy to wszystko o tobie @getuptoparr !!! Parr-Odom type sh*t!!"
Niektórzy fani szybko zawołali go, że kiedy był z Khloe, zajmował się problemami z uzależnieniami i że nie powinien winić innych kobiet za swoje pragnienia, by zbłądzić. Użytkownik Str8sassyy napisał: "Twoje inne kobiety były dobrymi kobietami, ty byłeś bałaganem, teraz nie jesteś, dobra dla siebie, ale nie psuj dobrej kobiety, kiedy robiłeś to źle! Modlimy się, abyś nadal była najlepsza! ♥️.”

Fan meimbossy powiedział Lamar, "Nie sądzę, by była najlepszą kobietą, jaką kiedykolwiek miałeś, tylko, że nie traktowałeś innych kobiet dobrze," podczas gdy użytkownik ba_ti_st_a dodał, "Nie zapominajmy o tym, jak bardzo KHLOE była tam dla ciebie?!" na szczęście znalazłeś inną wspaniałą kobietę?!" xoxo_leahnicole wskazała, "Cholera, więc kiedy wychodziłeś za mąż myślałeś, że nie będziesz mógł być z jedną kobietą? Biedny facet. Cieszę się, że się leczysz."

Inni byli po prostu szczęśliwi, że Lamar jest w dobrym miejscu ze swoją życiową narzeczoną trenerką. Lizzychikita napisała, "Sooo szczęśliwy dla ciebie Lamar! Ona jest tym, czego Ty naprawdę potrzebujesz w swoim życiu," podczas gdy Nemesis510 dodała: "Piękna. Kocham, że kontynuujesz przysięgę na pozytywność i miłość ❤️." Lamar zaproponował Sabrinie 11 listopada 2019, po zaledwie czterech miesiącach randki.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz