Terror w Anglii uderza ponownie. Zaledwie kilka tygodni po zamachu bombowym w Manchesterze, 3 czerwca biały van przejechał przez tłum na moście w Londynie, zabijając siedmiu i raniąc co najmniej 48. Wiele doniesień twierdzi, że kolejne ofiary zostały zadźgane nożem, gdy padały strzały.

KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY?! Cywile z Anglii stanęli w obliczu kolejnego strasznego incydentu w nocy 3 czerwca, po tym jak biały van wjechał bezpośrednio w tłum niewinnych ludzi spacerujących po stacji London Bridge, jak podaje Daily Mail. Co najmniej 48 osób zostało ciężko rannych i potwierdzono siedem zgonów. Chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, naoczni świadkowie twierdzą, że w tle słyszeli wiele strzałów w tym samym czasie, że niektóre inne ofiary zostały zadźgane nożem na ulicy. Jeden z przechodniów twierdzi, że widział, jak podcinano mu gardło! Zabójcy podobno chodzili od baru do baru w szale kłucia! Kierowca/potencjalny dźgnięty nożem lub strzelec nie został jeszcze zidentyfikowany. Trzech napastników, którzy mieli na sobie fałszywe kamizelki bombowe, zostało zastrzelonych przez policję. Śledztwo jest w toku, ale 12 z nich zostało aresztowanych w związku z atakiem.

Lokalni mieszkańcy natychmiast zabrali się do mediów społecznościowych, aby opisać to miejsce. "Przerażająca scena na London Bridge. Ciała rozrzucone po chodniku, furgonetka B&Q zamontowała chodnik. Czuję się chory", napisał jeden. "Na łodzi pływającej pod London Bridge. Autobusy się zatrzymały. Wszędzie światła policyjne i łodzie sprawdzające wodę. Niech wszystkim będzie dobrze", dodał kolejny. Most jest teraz zamknięty i nie ma żadnych pociągów, dopóki policja nie zakończy dochodzenia w tej sprawie. ISIS przyznała się do odpowiedzialności 4 czerwca za pośrednictwem strony internetowej agencji medialnej Amaq grupy bojowników. Powiedzieli, że "oddział islamskich bojowników stanów stracił wczorajszy atak w Londynie."

Po przełomowym zamachu bombowym 22 maja w Manchesterze, który miał miejsce podczas koncertu Ariany Grande, władze mają wszelkie powody, by wierzyć, że atak jest "związany z terroryzmem". Uważa się, że trzech terrorystów z Dżihadu przeprowadziło atak, krzycząc "To jest dla Boga", według Daily Mail. Dewastacja mostu w Londynie również przypada na jeden dzień przed tym, jak Ariana, Katy Perry, Miley Cyrus i inni śpiewacy mają wystąpić na koncercie One Love benefit dla poszkodowanych. Czy czas jest przypadkiem? Czy może napastnicy to zaplanowali? Co to ma znaczyć dla pokazu?!

UPDATE: Donald Trump właśnie tweetował w odpowiedzi na atak na London Bridge. "JESTEŚMY Z TOBĄ". BOŻEJ BLESS! Musimy być mądrzy, czujni i twardzi. Potrzebujemy sądów, aby oddać nam nasze prawa. Potrzebujemy zakazu podróżowania jako dodatkowego poziomu bezpieczeństwa!"

HollywoodLifers, módlcie się za ofiary Londynu!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz