Lori Harvey wyglądała na zadowoloną z BFF Asia Carter tylko dzień po przyznaniu się do winy w sprawie o potrącenie i ucieczkę.

Od tego są przyjaciele! Lori Harvey, 23 lata, jadła z równie wspaniałą koleżanką Asią Carter w Beverly Hills w środę 22 stycznia, pośród dramatu otaczającego jej sprawę zabójstwa i ucieczki. Seksowny duet podbił celebryjski hotspot Matsuhisa, zdobywając jednocześnie poważne punkty stylistyczne dla zespołów, które nosiły podczas wielkiego wieczoru. Przyrodnia córka Steve'a Harve'a oszołomiła się w czarnym kapturze sweterka i kamuflażowych biegaczy z parą grubych czarnych trenerów. Dopełnieniem całości jest elegancka torebka, a jej czarne włosy kaskadowo opadają na oba ramiona. Asia (kuzynka Lil Wayne, córka Reginae, 21 lat) zdecydowała się ubrać nieco bardziej kolorowo w biało-czerwony dres i białe trampki. Została zauważona, sprawdzając swój telefon, zanim ona i Lori udały się do środka.

Ich spotkanie z gwiazdą mediów społecznościowych odbywa się w trudnym dla niej czasie, ponieważ przyznała się do niewinności zaledwie dzień wcześniej, we wtorek 21 stycznia, po jej rzekomym pobiciu i ucieczce. Została aresztowana w październiku 2019 roku po tym, jak najwyraźniej rozbiła swój samochód na zaparkowanym pojeździe w Beverly Hills. Lori została następnie oskarżona o popełnienie wykroczenia za potrącenie i ucieczkę oraz opóźnianie, utrudnianie lub stawianie oporu funkcjonariuszowi. Ma wrócić do sądu 28 lutego na rozprawę przedprocesową.

"Adwokat Lori Harvey powinien wycofać ten zarzut", powiedział w środę 15 stycznia prawnik kalifornijski Sharen H. Ghatan Esq, założyciel Kalifornijskiego Radcy Prawnego w HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Jest miejsce na negocjacje, jeśli pozwoli ona swojemu prawnikowi na elastyczność w negocjowaniu prywatnych sesji terapeutycznych, zarządzanie gniewem, jak również godziny pracy społecznej, aby "zarobić" na zwolnienie... Przyznajmy, jak wielkim szczęściem jest to, że nie ma rzeczywistej osoby rannej, i że nie ma jazdy pod wpływem zarzutu, ponieważ są one traktowane przez sąd bardzo poważnie".

Inną osobą, która najprawdopodobniej utrzyma Lori w spokoju i spokoju w ostatnich miesiącach jest jej chłopak Future, 36 lat. Zauważono, że oboje podróżują ze sobą na całym świecie, w tym na Jamajkę z okazji jej 23. urodzin na początku tego miesiąca.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz