Od Walmart do Grammys 2020! Mason Ramsey był kiedyś tylko tym "jodłowym dzieciakiem", ale teraz występuje z takimi jak Lil Nas X. Dowiedz się więcej o utalentowanym 13-latku i jego muzyce, tutaj.

On już nie jest Baby Hank'em Williams'em. Mason Ramsey, 13-letni jodłowanie znany z występów wirusowych w lokalnym Walmarcie, dotarł do wielkiego rozkwitu. Wiejski crooner trafił na gościnną wersę o nowej wersji nieuchronnego przeboju Lil Nas X "Old Town Road" i wykonał chwytliwy numer na Grammy Awards 2020. Ubrany w dżinsową marynarkę, białe dżinsy i ogromny kowbojski kapelusz, Mason trzymał tam swój własny z Lil Nas X i BTS, przed największymi nazwiskami w branży muzycznej. Dowiedz się trochę więcej o Masonie, którego gwiazdorska moc wzrośnie dopiero po tym występie:

1. Sławę zyskał w 2018 roku po tym, jak teledysk z jego jodłowaniem w Walmarcie poszedł w wir. Mason miał zaledwie 11 lat, kiedy przechodzień w ich lokalnym Walmarcie przyłapał go, jak śpiewał swoje małe serduszko Hankowi Williamsowi z jego dumną babcią. Dzieciak jodłował jak mistrz, a on też był taki słodki, nosząc malutkie buty i muszkę - całe wstanie. Od razu stał się wirusem i zyskał mnóstwo sławnych fanów, takich jak Justin Bieber, Millie Bobby Brown, The Chainsmokers, czy Justin Bieber. Mason wystąpił na The Ellen DeGeneres Show, a nawet miał małą scenę dla siebie na Coachella 2018! Klip z jodłowaniem OG można obejrzeć TUTAJ.

2. Mason jest z Golcondy w stanie Illinois, gdzie był już bohaterem z rodzinnego miasta. W rzeczywistości, kiedy duży kraj działa jak Kenny Rogers, Bellamy Brothers i Gene Watson przyjeżdżają do miasta, Mason otwiera dla nich. Tak, naprawdę! Kiedy miał zaledwie trzy lata, wystąpił w Carson Center w Kentucky w niesamowitym spektaklu "I Saw The Light". Nocny headliner, Josh Turner, był tak samo zszokowany jak wszyscy inni, ogłaszając Masona "prawdziwą gwiazdą programu".

3. Kocha Lil Nas X, ale jego ulubionym artystą zawsze będzie Hank Williams. Podobno wszystko zaczęło się od tego, że Mason śpiewał na maszynie do karaoke. Ale w mgnieniu oka opanował hity Hanka Williamsa, włącznie z trudnym jodłowaniem na "Lovesick Blues." "Dziadek zawsze miał Hanka grającego w garażu", Mason powiedział The Southern Illinoisan w 2017. "Słyszałem to tak bardzo, że właśnie zacząłem śpiewać. To było jak skakanie w basenie. Właśnie zacząłeś pływać."

4. Ten słynny teledysk z Walmartem nie był pierwszym filmem, w którym poszedł na wirusa. W styczniu 2017 roku, kiedy miał zaledwie 10 lat, Mason nagrał klasyczną piosenkę "Hey Good Lookin'", siedząc w koszyku w Walmarcie. To był przebój! Oryginalny teledysk osiągnął ponad 3,4 miliona odsłon.

5. Jego występ w Walmarcie w 2018 roku wywołał tonę remiksów. Fani zamienili uroczy śpiew Masona w pułapkę, EDM i utwory dubstepowe po tym, jak usłyszeli, jak podrywał tego Walmarta. Naprawdę? To wszystko są jakieś korki!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz