Megan Fox pozowała nad morzem we wspaniałych kompletach bielizny i udowodniła, że jest jedną z najgorętszych hollywoodzkich mam. Poważnie, jej sylwetka jest niesamowita!

Wyglądająca jak prawdziwa syrena, Megan Fox, 31 lat, uwodzicielska modelka wiosennej linii z bielizny firmy Frederick's z Hollywood. Dla seksownej sesji AF, aktorka rozebrana na plaży, ujawniając, że nawet po urodzeniu trójki dzieci, jej ciało jest nadal nierentowne jak nigdy dotąd! Na zdjęciach z kampanii Megan nosi koronkowe, półprzezroczyste biustonosze, majtki i kombinezony i oczywiście z pełną pewnością siebie wiedzie każdy oszałamiający wygląd. Megan, jaki jest twój sekret? Kliknij tutaj, aby zobaczyć inne cudowne niebiańskie mamy wyglądające zacięte w bieliźnie.

Na jednym zdjęciu, Megan sportsed teal i czarny, figura przytulanie zespół bez ramiączek jak ona spacerował wzdłuż linii brzegowej o zmierzchu. Miała też na sobie cygańskie naszyjniki i chustę, które swobodnie zasłaniały jej smukłe ramki. Ona również donned sultry smokey oczu wraz z wiatrem włosy. W innym ujęciu, Megan wydziela główne wibracje Małej Syrenki, gdy pozuje na piaszczystej plaży usianej wśród skał. Na tym zdjęciu ma na sobie biały koronkowy kombinezon z wycinankami w towarzystwie swojej cygańskiej biżuterii. Kolejne nasze ulubione ujęcie przedstawia Megan w maleńkim czarnym biustonoszu i majteczkach, ułożonych na jakby hamaku lub drewnianym doku.

Megan jest obecnie udziałowcem firmy Frederick's of Hollywood, po tym jak po jej upadku w 2016 r. zerwała współpracę z partnerami biznesowymi. Zawsze była ich ambasadorem marki i dyrektorem kreatywnym. "Jeśli dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze, a jeśli czujesz się dobrze, to widać", powiedziała Megan o swojej działalności. "Myślę, że kobiety powinny być właścicielami tego, co noszą. Zaufanie wygląda świetnie na wszystkich." Nie mogliśmy się bardziej zgodzić!

Megan ma trójkę dzieci, wszystkich chłopców, ze swoim mężem Brianem Austinem Greenem, 44 lata. Ich synowie, Noah Shannon, 5; Bodhi Ransom, 4; i Journey River, 1, wszyscy są super uroczy! Szczególnie kochamy to, że Megan i Brian w pełni popierają swoich chłopców i nie ograniczają ich twórczo. Noe, na przykład, często nosi księżniczkę w publicznych strojach, a jego rodzice są niczym innym jak zachętą.

"Słyszałam od niektórych ludzi, że nie zgadzają się z nim w sukienkach. Mówię do nich, że mnie to nie obchodzi. Ma cztery lata, a jeśli chce ją nosić, to nosi ją" - Brian powiedział w sierpniu w Hollywood Pipeline's Straight from the Source. "I to są sukienki, gogle, kapcie czy cokolwiek innego - to jego życie, to nie są moje ubrania. ...czuję się jak w 4 o 5, to jest czas, kiedy powinien się dobrze bawić. On nie krzywdzi nikogo w sukience. Więc jeśli chce nosić sukienkę, to dobrze na nim."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz