Meghan King Edmonds mówił otwarcie po raz pierwszy o swoim wyobcowanym mężu, Jimie i ich poprzednich trójkątów na jej nowym podkaście. Ona również ujawniła, że od tego czasu przeniósł się z kobietą, z którą kiedyś byli intymni. Oto dlaczego ujawniła się!

Meghan King Edmonds przechodzi trudny okres, ale nie ma nic do ukrycia. Prawdziwe gospodynie domowe z Orange County mama trójki dzieci postanowiła otworzyć się na temat zbliżającego się rozwodu ze swoim wyobcowanym mężem, Jimem Edmondsem na jej nowym podkaście, Intymna Wiedza w zeszłym tygodniu. - Coś, co sprawiło, że poczuła się wyzwolona, ponieważ szczegóły dotyczące ich życia pochodziły od niej. Podczas podkastu wyznała, że ona i 49-letni Jim mieli trójkąt z przyjacielem rodziny na początku ich małżeństwa. Później twierdziła, że Jim jest w "romansie" i teraz widzi tego samego przyjaciela rodziny.

"Mam na myśli, że to był naprawdę ciężki dzień dla mnie," Meghan, 35 lat, przyznała się do HollywoodLife w ekskluzywnym wywiadzie na temat dnia, w którym wypowiedziała się w swoim podkaście 20 stycznia. Jakby trudno było dzielić się intymnymi szczegółami mojego życia, a zwłaszcza czymś, czym nigdy wcześniej się z nikim nie dzieliłam", kontynuowała, wyjaśniając, "A potem, oto jestem tu publicznie dostępna dla wszystkich". I tak, ogólnie rzecz biorąc, starałam się wiele zignorować, bo to było dla mnie naprawdę trudne. Ale, powiedziałbym, że ogólnie rzecz biorąc, miałem duże poparcie i tylko ludzie polecający mnie za mówienie o czymś, co uważam za takie źródło wstydu, że tak jakby można było pogrzebać to i mieć to, kim jestem".

Meghan zauważyła, że kiedy nagrywała podcast, właśnie dowiedziała się o rzekomym nowym związku Jima. "Właśnie dowiedziałem się dosłownie dzień przed tym, jak to nagrałem i było to dla mnie naprawdę świeże", przyznała. "Czułam się jak bardzo surowa i bezbronna, a ja po prostu myślałam, że nadszedł odpowiedni moment, by wyjść z czymś, co prawie pomogłoby tak wielu innym ludziom". To był mój cel, by jakoś zgnieść każdy rodzaj wstydu i posiadać to, kim jesteśmy."

Meghan King Edmonds pozuje do ekskluzywnej sesji zdjęciowej z HollywoodLife. (Kredyt fotograficzny: Ryan West)

Meghan powiedziała dalej, że komunikacja między nią a Jimem to walka. Komunikują się tylko o trójce swoich dzieci - bliźniaczych chłopcach, Hayes i Hart, 16 miesięcy, i córce Aspen, 2. Odkąd poszła publicznie z ich problemami na jej podkaście, rzeczy "zdecydowanie bardziej sporne" z Jimem, ujawniła.

Jim, z drugiej strony, miał swój własny sprzeciw po przyznaniu się Meghan. Odbił się i zaprzeczył, że jest zamieszany w romans.

"Jestem zmęczony tymi kłamstwami dla rozgłosu. Złożyłem pozew o rozwód ponad 90 dni temu. Meghan też złożyła pozew", powiedział E! News. "Małżeństwo jest i było skończone. Zostałem zaproszony na przyjęcie urodzinowe niespodziankę w ten weekend dla jednego z moich najlepszych przyjaciół i postanowiłem sprowadzić randkę. Nie ma tu żadnego romansu," powiedział Jim. "To był plus jeden na ten weekend. Kobieta, z którą jestem w Cabo, nie jest jej przyjaciółką. Nie rozmawiali ze sobą od ponad trzech lat."

Aby dowiedzieć się więcej od Meghan, sprawdź jej podcast, Intymna Wiedza, gdzie razem z Brooke Burke i Lilą Darville omawiają prawdziwe tematy życia w surowy, emocjonalny i zabawny sposób.

Intymna Wiedza", ze mną i Brooke Burke i Lilą Darville jest podcastem o seksie i intymności i jest produkowany przez wszystkie kobiety, prowadzony przez kobiety - wszystko z tyłu jest przez kobiety dla kobiet," Meghan dumnie powiedział o ekscytującym, nowym projekcie. "To naprawdę wyjątkowe, że jestem częścią tego projektu". Po prostu badamy, co to znaczy być intymnym dla kobiet i co płeć oznacza dla kobiet. I nie chodzi tylko o sam akt współżycia, ale o intymne związki, które nawiązujemy ze sobą i o to, jak nas to karmi".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz