Po tym jak pojawiły się plotki o tym, czy Meghan Markle i Kate Middleon się dogadują, prawda o ich związku wychodzi na jaw.

Plotki zostały zgniecione! Meghan Markle, lat 38, i Kate Middleton, lat 37, dobrze się dogadują. Królewskie siostry-szwagierki były widziane i o na różnych funkcjach publicznych w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w tym czołowych miejsc w Wimbledonie, gdzie Meghan dopingował legendę życia tenisa i osobisty powiernik Serena Williams w lipcu. Para była również widziana ze swoimi dziećmi na imprezie Royal Polo wspierającej mężów księcia Harry'ego i księcia Williama i zyskała więcej czasu w tym samym miesiącu. Przy wszystkich ich publicznych występach, związek duetu jest naprawdę kwitnący. "Meghan i Kate są na świetnych warunkach", źródło WYŁĄCZNIE podzielone z HollywoodLife. "Kate była, i nadal jest, wielką pomocą dla Meghan. Jest bardzo współczująca dla swojej sytuacji, jeśli chodzi o dołączenie do rodziny królewskiej przez małżeństwo, więc ona zawsze zeszła z drogi, aby poczuć się mile widziana."

Jak się okazuje, związek jest niezwykle przyjazny, a księżna Sussex nawet oferuje jej uznanie dla dobroci i wskazówek Kate. "Meghan jest bardzo wdzięczna", kontynuuje źródło. "A teraz, gdy Meghan jest mamą, ona i Kate mają jeszcze więcej do związania, jak jej nadchodząca królewska wycieczka. Kate zabrała swoje dzieci na wycieczkę, więc miała wiele wskazówek dla Meghan. Meghan miał nerwy na temat podejmowania Archie, więc jest w stanie mieć Kate do rozmowy z pomógł umieścić jej umysł w spokoju". Przejście Meghan do rodziny królewskiej było nic, ale łatwe, jak ona nadal znosić kontrolę z tabloidów i wyrok przez królewskich fanów. Ale witając dziecko Archie na świecie i rodziny dodał nową głębię do relacji Kate i Meghan.

Meghan i książę Harry planują wycieczkę po Afryce, która rozpocznie się 23 września i na pewno zabiorą ze sobą swojego czteroipółmiesięcznego syna na pierwszą wycieczkę z kraju. Kate i książę William wzięli swoje dzieci na głównych podróży przed, więc dodane wotum zaufania od jej bratowej powinna dać Meghan komfort, którego potrzebuje na swojej pierwszej królewskiej wycieczce. Królewskie szwagierki pozostały niewiarygodnie niewzruszone przez szereg tabloidowych opowieści, w tym plotki o skandalu wokół księcia Williama w kwietniu.

Meghan i Kate są pod każdym względem na świetnych warunkach. Z biegiem lat ich związek będzie się rozwijał i rozkwitał, ponieważ polegają na sobie nawzajem w kwestii wsparcia i porad - od królewskiego protokołu po rodzicielstwo i wszystko pomiędzy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz