Meghan Markle i książę Harry przedstawili swojego syna, Archie, nowemu przyjacielowi podczas podróży do RPA: Arcybiskup Desmond Tutu. Zdjęcia z ich wizyty, pokazujące chichoczącego Archie'ego, są zbyt słodkie na słowa.

Arcybiskupie, poznaj Archie'ego! Meghan Markle, lat 38, i książę Harry, lat 35, przyprowadzili swojego słodkiego syna, Archie'ego, na specjalną wizytę u znanego arcybiskupa Desmonda Tutu, podczas gdy oni kontynuowali swoją podróż do Kapsztadu w RPA. Czteromiesięczny królewicz zachowywał się najlepiej podczas spotkania z laureatem Pokojowej Nagrody Nobla i jego córką, Thandeką Tutu-Gxashe, chichocząc i uśmiechając się w ramionach swojej matki. Meghan nigdy nie umieściła swojego małego chłopca, który nosił urocze kombinezony i malutkie skarpetki, w dół, a książę Harry nie mógł przestać promienieć, patrząc na swoją małą rodzinę. 87-letni antypartyzant i obrońca praw człowieka absolutnie uwielbiał Archie'go.

Na jednym ze zdjęć z wizyty brytyjskich królów w RPA pochylił się, by dać Archie'emu wielkiego buziaka na czole. Meghan wyglądała na zachwyconą chwilą. Rozmawiając z córką arcybiskupa przed prasą dokumentującą ich pogawędkę, Harry żartował, że Archie jest już "przyzwyczajony" do bycia przed kamerami. Na co odpowiedziała: "Lubisz panie". On będzie kobieciarzem." Książę i księżna Sussex zamieścili na Instagramie dwa słodkie zdjęcia z wizyty, pierwsze z napisem: "Arch spotyka Archie'ego! Książę i księżna mieli zaszczyt przedstawić swojego syna Archie'ego arcybiskupowi Desmondowi Tutu i jego córce Thandece."

Rodzina królewska jest w trakcie 10-dniowej wycieczki po Afryce, w tym po RPA. Podczas "grupowej aktywności umysłowej" z grupą charytatywną Waves for Change 24 września, książę i księżna zostali poinstruowani, by określić swoje mocne strony. Meghan powiedziała, że "rodzicielstwo jest nową siłą, której ona i Harry uczą się", powiedział LUDZIOWI Ash Heese, menedżer grupy Waves for Change. Powiedziała: "On jest najlepszym tatą", a [Harry] powiedział: "Nie, ona jest najlepszą mamą". Jak to jest słodkie?

Po przyjeździe do Kapsztadu, para podzieliła się rzadką chwilą z PDA, który zostawił królewskich obserwatorów mdlejących. Harry i Meghan uśmiechnęli się i trzymali się za ręce podczas spaceru po miasteczku Nyanga, i wyglądali tak szczęśliwie razem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz