Pierwsza królewska wycieczka dziecka! Meghan Markle i książę Harry wylądowali w RPA na swojej pierwszej oficjalnej królewskiej wycieczce za oceanem, z Meghan słodkie dziecko Archie, gdy przyjechali.

Meghan Markle, 38 lat, i Książę Harry, 35 lat, oficjalnie wylądowali 23 września w Capetown w RPA, a ich syn Archie, 4 miesiące, dołączył do mamy i taty na pierwszej oficjalnej królewskiej wycieczce rodzinnej. Trio było eskortowane przez urzędników lotniska przez ich terminal, a Meghan z miłością obsługiwała Archie'ego na każdym kroku. Meghan miała włosy zaczesane do tyłu na sweter w kolorze taupe, z Archie'm w ramionach. Mały królewski donned uroczy kapelusz z pomponem na górze, aby utrzymać ciepło głowy, jak rodzina wyszła z lotniska. Archie również sportowe, co wydawało się być binky, aby utrzymać młody królewski nasycony przez cały rygorystyczny podróży. Książę Harry, tuż za żoną i synem, miał na sobie zapiętą na guziki koszulę i marynarkę, wyglądając na gotowego do kamery.

Rodzina ma tę podróż w księgach od kilku miesięcy. Ich podróż do RPA jest właściwie pierwszą oficjalną podróżą dla Meghan Markle po urlopie macierzyńskim. Meghan, wraz z jej różnymi obowiązkami i własnymi przedsięwzięciami, w tym gościnną edycją dla Vogue'a, otrzymała porady od swojej szwagierki, Kate Middleton, na temat królewskiej wycieczki i zachętę do sprowadzenia dziecka Archie. Ale wydaje się, że książę Harry i Meghan już torują sobie drogę, jeśli chodzi o publiczne zabranie niemowlęcego syna.

Książę i księżna Sussex niedawno wzięli Archie'ego do pubu - tak, naprawdę. Para zatrzymała się w pubie The Rose & Crown w Windsorze, w Anglii, z dzieckiem Archie'm w ręku. Oczywiście, przy całym jego królewskim treningu, nie dziwi fakt, że Archie był pozytywnie zachwycony, drzemiąc cały czas, podczas gdy jego rodzice cieszyli się z ich dwugodzinnej wizyty.

Meghan i książę Harry łamią królewski protokół i torują sobie drogę od ich zaślubin. Ich podróż do RPA będzie prawdopodobnie zobaczyć para nadal budować swoje własne tradycje. Z podróży do pubu pod ich pasem, Meghan i książę Harry podróż do Afryki powinien być kawałek królewskiego ciasta!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz