Pochowajcie te królewskie plotki w piaskownicy. Meghan Markle uwielbia mieć dziecko Archie spędzać czas ze swoimi kuzynami, ponieważ, jak się dowiedzieliśmy, to również gnije wszelkie pomysły, że jest zła krew między nią i Kate Middleton.

Na pierwszy rzut oka, Kate Middleton, 37 lat, i Meghan Markle w King Power Royal Charity Polo Day w Billingbear Polo Club w Wokingham 10 lipca okazało się, że tylko dwie urocze matki zabierają swoich synów - Księcia Ludwika, 1, i dziecko Archie, 2 mos. - na płatną randkę. Jednak, jak mówi HollywoodLife jeden z wtajemniczonych EXCLUSIVELY, to było coś więcej niż tylko wysokiej jakości czas rodzinny między młodymi brytyjskimi królami. Była to również okazja do zgniecenia tych wieloletnich pogłosek o sporze między Meghan, 37 lat, a Kate. "To jest tak ważne dla Meghan, że Archie więzi z kuzynami, więc spędzanie czasu z Kate i [Prince William, 37] jest wielkim priorytetem."

"Jakiekolwiek by nie były ich różnice, nie ma znaczenia. Liczą się tylko ich dzieci i stworzenie dla nich solidnego kręgu rodzinnego", mówi królewski wtajemniczony w sprawę HollywoodLife. "Meghan nie ma rodziny, oprócz swojej mamy. Reszta rodziny ją zdradziła, więc jest dla niej bardzo ważne, żeby Archie był blisko ze swoimi kuzynami i całą rodziną Harry'ego w tej sprawie."

A co z częstymi doniesieniami, że Kate i Meghan się nie lubią? "To absolutnie niepokoi Meghan, że są te ciągłe plotki o niej i Kate nie dogadują się", mówi źródło. "Plotki kręcą się od czasu przed ślubem i [Kensington] Palace próbował je zamknąć, ale nie jest to coś, czym mogą się nieustannie zajmować". Więc Meghan robi co w jej mocy, aby udowodnić opinii publicznej, że plotki nie są prawdziwe."

"Najlepszym sposobem, w jaki może to zrobić, jest wspólne publiczne wyjście," dodał wtajemniczony. "Zabranie dzieci na mecz polo z Harrym i Williamem było zabawnym dniem, i to był dobry czas dla niej i Kate, aby połączyć siły i stworzyć wspólny front." Więc, spodziewaj się, że Archie spędzi więcej czasu z księciem Ludwikiem, 1, księciem Georgem, 5, i księżniczką Charlotte, 4, w przyszłości.

Meghan nie może złapać przerwy. Oprócz tych doniesień o jej kłótniach z Kate, pojawiły się pogłoski, że ona i BFF Priyanka Chopra, 36 lat, są na zewnątrz. Jednak aktorka z Quantico zamknęła je, szalejąc w wywiadzie o swojej przyjaciółce. Może jak ona i Nick Jonas, 26 lat, będą mieli dziecko, to będą mogli pójść na zabawę z Archie'm, żeby pokazać, że też są zjednoczonym frontem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz