Hmm! Melania Trump wygłosiła przemówienie w Berwynie, PA 3 listopada, a jedna linia brzmiała podejrzanie podobnie do wywiadu, którego była żona Donalda Trumpa, Marla Maples, udzieliła w 2011 roku. To znowu Michelle Obama-gate - patrz tutaj!

Melania Trump, 46 lat, wygłosiła solowe przemówienie na temat swojej anty-cyberbullującej platformy, ale część z nich przypomniała słuchaczom o czymś, co słyszeli wcześniej! "Ameryka oznaczała, że jeśli możesz o niej marzyć, możesz się nią stać", powiedziała Melania. Wydaje się wystarczająco niewinna, prawda?

Cóż, w wywiadzie dla magazynu Maximum Ink z 2011 roku, była Marla Maples Donald Trump powiedziała coś podobnego: "Mimo że pochodzę z małego, 500-osobowego miasteczka, nauczyłem się tańczyć, grać na klarnecie i trąbce, a wszystko to podczas uprawiania każdego sportu, do którego miałem prawo jako urodzony na południu chłopak... Wierzyłem, że jeśli można marzyć, to można nim zostać, więc nie widziałem w życiu żadnych ograniczeń. Byłem błogosławiony." PATRZCIE:

Z drugiej strony, zmarły pisarz William Arthur Ward jest osobą stojącą za najbardziej znaną wersją cytatu: "Jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz to osiągnąć. Jeśli możesz o tym marzyć, możesz się nim stać." To jednak zbieg okoliczności, że Melania zdecydowała się użyć tego cytatu po Marli.

Donald Trump's Ex-Wives & Former Girlfriends - Check Out Pics

Oczywiście, to nie pierwszy raz, kiedy Melania jest oskarżona o plagiatowanie cudzych słów. W lipcu, kiedy to w swoim przemówieniu na republikańskim Konwencie Narodowym zacytowała bezpośrednio przemówienie Michelle Obamy z Demokratycznego Konwentu Narodowego z 2008 roku, Melania stanęła w obliczu sprzeciwu. "Moi rodzice zaimponowali mi wartościami, na które ciężko pracujesz, aby osiągnąć to, czego chcesz w życiu; aby twoje słowo było twoją więź i abyś robił to, co mówisz i dotrzymywał obietnicy; abyś traktował ludzi z szacunkiem" - powiedziała wtedy Melania. A co do tego, co powiedziała Michelle lata wcześniej? "Barack i ja wychowaliśmy się z wieloma takimi samymi wartościami: że ciężko pracujesz nad tym, czego chcesz w życiu; że Twoje słowo jest Twoją więź i robisz to, co mówisz, że zamierzasz zrobić; że traktujesz ludzi z godnością i szacunkiem". Whoops!

HollywoodLifers, myślisz, że Melania skopiowała Marlę? Daj nam znać!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz