Trójka dzieci zmarłego piosenkarza przemówiła, wszystkie razem, dzieląc się wspomnieniami o swoim ojcu do filmu dokumentalnego "Pamiętając naszego Michała" - w rzeczywistości był to pierwszy raz, kiedy jego syn Blanket publicznie opowiedział o swoim ojcu od czasu śmierci Michała w 2009 roku.

Córka Michaela Jacksona, Paris Jackson, 15 lat, i synowie, książę Michael, 16 lat, i Blanket, 11 lat, każdy z nich podzielił się pięknymi - a czasem naprawdę łamiącymi serce - wspomnieniami o swoim ojcu w nowym dokumencie na cześć Michaela, zorganizowanym przez matkę rodziny, Katherine Jackson. Paryż ujawnił nawet, że Michael nigdy nie był w stanie nauczyć jej, jak chodzić po księżycu, jak obiecał, gdy była już wystarczająco dorosła.

Blanket Jackson: I oglądać filmy z tańcem taty

Syn Michaela, Blanket, był bardzo prywatny od czasu przedwczesnej śmierci ojca, ale miał kilka naprawdę wzruszających wspomnień o swoim ojcu, którymi mógł się podzielić. "Czasami chodziłem do jego pokoju i oglądałem filmy z jego tańcem". Blanket powiedział, że patrzył na talent jego ojca.

Powiedział również, że jego miłość do zwierząt i zabiegów pielęgnacyjnych wynika bezpośrednio z dorastania wokół egzotycznych zwierząt domowych na Neverland Ranch. "Jest wiele zwierząt zabijanych od takich jak kłusownicy i inne rzeczy, więc chcę pomóc, jak, zagrożonych gatunków zwierząt", wyjaśnił ABC News o swojej nowej misji.

Paris Jackson: Mój tata obiecał, że nauczy mnie jak chodzić po księżycu.

Paryż jest również obecny w filmie, pokazanym przed jej wakacyjną hospitalizacją w 2013 roku, po rzekomej próbie samobójczej. Ujawniła, że jej tata miał dla niej ważną obietnicę, której nigdy nie był w stanie spełnić. "Obiecał, że nauczy mnie jak chodzić po księżycu - nigdy się do tego nie zabrał", powiedziała o ikonicznym ruchu tanecznym Michaela. "Naprawdę mam nadzieję, że jego dziedzictwo żyje wiecznie. Nigdy go nie zapomnę. Był niesamowity."

Książę Jackson: Michael Jackson zawsze był tylko "tatusiem

Książę wyjaśnił, że dorastanie z Królem Popu było dla niego naturalne. "Zajęło mi to aż do szóstego roku życia, by dowiedzieć się, że nazywa się Michael Jackson, bo zawsze był dla mnie tatą", powiedział Prince na filmie. "Chciał, żebyśmy zawsze byli tacy, jakimi chcieliśmy być, po prostu byli w tym lepsi niż ktokolwiek inny." Jakie to słodkie!

Co ty na to, HollyMoms? Cieszysz się, że dzieci Michaela dzielą się swoimi wspomnieniami?

- Kristine Hope Kowalski

Więcej wiadomości Michaela Jacksona:

    Michael Jackson: Diddy & More Stars Remember Singer na 55-tych urodzinach Współpraca Justina Biebera z Michaelem Jacksonem Leaksem - Słuchajcie Rzekoma próba samobójcza Paris Jackson: Zdjęcia blizn po cięciu?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz