Michael Strahan nie myślał, że będzie pomocnikiem Kelly Ripa, kiedy podjął pracę w "Live!", mówi w nowej rozmowie kwalifikacyjnej. Pomimo dramatycznego odejścia od programu, przysięga, że nie "nienawidzi" swojego byłego współprowadzącego.

Prawie cztery lata później, 48-letni Michael Strahan zaczyna mówić o swoim nagłym odejściu z Live! Z Kelly i Michaelem. Pośród pogłosek, że związek jego i współprowadzącej Kelly Ripy jest żałosny za kulisami, Michael ogłosił na antenie w odcinku z kwietnia 2016 roku, że wyjeżdża do Good Morning America - bez uprzedniego poinformowania Kelly. Michael powiedział The New York Times w nowym wywiadzie, że nie "nienawidzi" Kelly ani nie chce jej skrzywdzić; po prostu nie chce już być jej "pomocnikiem". Mistrz Super Bowl zaczął od porównania i kontrastowania jego kariery telewizyjnej z czasem spędzonym w NFL.

"W sporcie można umieścić w drużynie tyle wspaniałych zawodników, ile się chce, ale jeśli jeden facet martwi się o siebie, to nie zadziała", wyjaśnili gospodarze Strahan, Sara i Keke. "Potem w telewizji, miałem pracę tam, gdzie dotarłem i czułem się jakbym. Wow, nie wiedziałem, że mam być pomocnikiem. Myślałem, że przyjdę tu, żeby być partnerem." Potwierdził swojemu rozmówcy, że mówił konkretnie o Kelly. "Psychiczny aspekt pracy w telewizji jest jak w futbolu. Nie chcę być w programie i czuć, że wszyscy mnie niosą. Chcę, żeby nam wszystkim się udało. Zrobiłem rzeczy, w których wchodziłem z koncepcjami zespołowymi i zdałem sobie sprawę, że nie chodzi o zespół. To samolubne, a ja nie działam dobrze pod tym względem."

Ale dał Kelly, 49 lat, uznanie za bycie niesamowitym gospodarzem. "Uczysz się jak tworzyć historię. "Co zrobiłeś wczoraj wieczorem?" "Wypiłem szklankę wody. Ale uczysz się opowiadać historię, żeby wyglądała na najciekawszą szklankę wody. To są rzeczy, których się od niej nauczyłem. - Michael mówił o Kelly, która gościła na żywo od 2001 roku. "Ona jest genialna w ten sposób. Jeśli ludzie myślą, Oh, on jej nienawidzi - ja jej nie nienawidzę. Szanuję ją za to, co może zrobić w swojej pracy. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tym, jak dobra jest w swojej pracy."

Michael przyznał, że sposób w jaki odszedł na żywo! "mógł być lepiej traktowany," chociaż. Jego ogłoszenie w 2016 roku było wyraźnym szokiem dla Kelly, która, jak się później okazało, usłyszała je dopiero kilka chwil przed wejściem na scenę. Wzięła następne dwa dni wolnego, wraz z planowanym długim weekendem przed oklaskiwanym powrotem. Miała swoje własne ogłoszenie: Ostatni odcinek Michaela będzie w maju, a nie we wrześniu, jak wcześniej zdecydowano. Występowała przez prawie rok solo, z rotacyjną obsadą sławnych współtwórców. Ryan Seacrest pojawił się jako jej stały towarzysz w maju 2017 roku, oficjalnie robiąc show na żywo z Kelly i Ryanem - bez wykrzykników.

Nie obudziłam się i nie powiedziałam: "Chcę pracować w GMA", powiedział Michael w The New York Times. "But it was treated as if I was the guy who walked in and said, 'I'm leaving'. Ta część była całkowicie źle zrozumiana, źle potraktowana pod każdym względem... Dla mnie to było jak..: Ruszajcie się. Sukces to najlepsza rzecz. Ruszaj się dalej."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz