To jest oficjalne: Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już małżeństwem. Ekscelencja zakończyła swój rozwód 28 stycznia, pięć miesięcy po złożeniu dokumentów przez Liama.

Pięć miesięcy po ogłoszeniu ich rozstania, Miley Cyrus, 27 lat, i Liam Hemsworth, 30, zalegalizowali swój rozwód, według TMZ. Byli małżonkowie, którzy zawarli związek małżeński w grudniu 2018 r. po prawie dekadzie wspólnego pożycia, podobno opracowali warunki ugody w grudniu 2019 r., ale dokumenty rozwodowe nie zostały upublicznione. Liam złożył pozew o rozwód w sierpniu 2019 roku, powołując się na "niedające się pogodzić różnice", krótko po tym jak Miley został zauważony na jachcie z byłą żoną Brody'ego Jennera, Kaitlyn Carter. Miley zaprzeczył zarzutom oszukiwania, twierdząc, że ona i Liam zerwali ze sobą prywatnie.

Od tego czasu obie strony przeszły do nowych związków - Miley, z wieloletnim przyjacielem Cody'm Simpsonem, i Liamem, z modelką Gabriellą Brooks. Na kilka dni przed ogłoszeniem ich sfinalizowanego rozwodu, 28 stycznia, źródło powiedziało HollywoodLife EXCLUSIVELY, że gwiazda Hunger Games "zawsze będzie kochać Miley" pomimo ich nieudanego związku. "Liam bardzo tęskni za Miley'em. On zawsze będzie ją kochał, a ona zawsze będzie kochała jego. Rozstali się, ponieważ [Liam] zdał sobie sprawę, że gdy się zestarzał i dorastał, nie mieli tradycyjnego małżeństwa i związku, a to było dla niego trudne i dla Mileya też nie działało", wyjaśnia źródło. "Oboje naprawdę chcieli żyć inaczej."

Miley jest szczęśliwa w swoim związku z Cody'm, z którym zaczęła spotykać się w październiku 2019, ale źródło bliskie piosenkarce "Mother's Daughter" powiedziało HollywoodLife EXCLUSIVELY, że nadal boi się dnia, w którym jej małżeństwo zostanie oficjalnie zakończone. "To nie jest coś, z czym mogłaby sobie poradzić od razu", powiedziała osoba wtajemniczona. "Nadal są emocje do przetworzenia." Ale Miley kieruje swój smutek do zdrowych miejsc: kreatywnych projektów i kariery. Sytuacja ta zainspirowała ją do pisania nowej muzyki. Cody pomaga jej również w tworzeniu muzyki, która, jak mówi źródło, jest "ogromna, bo to prawie tak, jakby mówić innym językiem, który łączy ich na głębokim poziomie".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz