Miley Cyrus zakołysała szykownym, czarnym zespołem, gdy załatwiała sprawy w Los Angeles, zaledwie 2 dni po tym, jak jej rozwód z byłym Liamem Hemsworthem został sfinalizowany.

Miley Cyrus, 27 lat, wyglądała fajnie i zbierała się w Los Feliz w Kalifornii w czwartek, 30 stycznia! Wokalistka "Slide Away" z uśmiechem na twarzy nosiła torbę z Kreation Juicery - jednego z jej miejsc w Los Angeles - podczas spaceru po różnych butikach i restauracjach. Kołysała się klasyczną czarną koszulką i dżinsem bootlegowym w stylu retro, a także czarnym paskiem ze srebrnymi detalami. Miley podniosła prosty stylowy strój z super seksowną parą butów w stylu lamparta ze szpilkami, które zdecydowanie nie wyglądają, jakby były zrobione do chodzenia! Utrzymała rock'n'rollowe wibracje z krótkim hukiem i pierzastymi włosami, trzymając się pary czarnych odcieni cool-girl.

To pierwszy raz od czasu jej rozwodu z Liamem Hemsworthem, 30 lat, który zakończył się we wtorek 28 stycznia. Z prawnego punktu widzenia Miley nie jest jeszcze "singielką", ponieważ sędzia przedłużył ich status singla do 22 lutego, czyli nieco ponad trzy tygodnie później. W pracy papierowej, złożonej przez Liama, przytoczył on "nie dające się pogodzić różnice" i doniesiono, że oboje podpisali przedślubinową umowę. Zgoda na rozwód przychodzi pięć miesięcy po tym, jak para ogłosiła rozstanie bombowe, zaledwie osiem miesięcy po ślubie. Po latach chodzenia na randki - sięgających czasów, kiedy nastolatki filmowały "Ostatnią piosenkę" - para zawiązała węzeł w niskiej ceremonii w grudniu 2018 roku. Do małżeństwa doszło zaledwie miesiąc po tym, jak Miley tragicznie straciła dom w pożarze w Wolsey, który szalał w rejonie Malibu jesienią 2018 roku, co podobno odegrało rolę w letnim rozstaniu pary.

Od czasu ogłoszenia rozstania, oboje ruszyli dalej: Miley została zauważona, gdy Brody Jenner miał 31 lat, Kaitlynn Carter, we Włoszech, a para była nierozłączna przez sierpień i wrzesień. Wkrótce potem Miley związała się z przyjacielem Cody'm Simpsonem, 23 lata, a romans wydaje się być silniejszy niż kiedykolwiek! W historii Instagramu, Miley ujawnił, że para wcześniej się połączyła - a Cody powiedział później, że oboje znaleźli się ponownie w odpowiednim czasie. "To nie było jak naprawdę szalone, nagle stało się tak długo, bo byliśmy przyjaciółmi, że kiedy, wiesz, jakby znaleźliśmy się ponownie w przestrzeni ... Oboje spotkaliśmy się w dniu, kiedy byliśmy imprezować dużo i lubimy, miał dużo zabawy wtedy, ale teraz znaleźliśmy się w przestrzeni, gdzie nie jesteśmy imprezować, pracując naprawdę ciężko, i to po prostu utrzymuje rzeczy zdrowe," Cody powiedział HollywoodLife w Tiffany & Co. mens uruchomić wydarzenie 11 października.

Co do Liama, został zauważony pakowanie na PDA z nową dziewczyną Gabriellą Brooks, 21 lat, w Australii! Wydaje się, że to poważna sprawa, ponieważ Gabriella została również sfotografowana podczas spotkania z rodzicami Liama, Craigiem i Leonie Hemsworth, tuż przed świętami. Jak już wcześniej informowaliśmy, Miley jest szczęśliwa w swoim własnym związku i nie przeszkadza Liamowi w jego szczęściu. Miley nie pyta swoich wspólnych przyjaciół o nowy związek Liama", mówi źródło, które rozlewa się do HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Ona nie chce sprawiać nikomu kłopotu. Nie sprawdza, co z Liamem, ponieważ mają bardzo niewielu wspólnych znajomych, z którymi nadal rozmawiają, jednak wielu z nich wybrało strony i nie komunikuje się z innymi po rozdzieleniu".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz