Jaki czas leci! Ośmiornica" Nadya Suleman pokazała nowe zdjęcie swoich oktupetów z okazji 11. urodzin. Wszystkie ich imiona ledwo mieściły się na torcie.

Ponad dziesięć lat temu Nadya Suleman stała się tylko drugą kobietą, która kiedykolwiek dostarczyła ośmiorniczki - osiem niemowląt w jednym narodzeniu. Obecnie są one jedynym żywym zestawem ośmioronek na świecie, a szczęśliwy, zdrowy potomek świętuje swoje 11. urodziny. 44-letnia matka podzieliła się rzadkim zdjęciem ośmiu dzieci - sześciu chłopców i dwóch dziewczynek - na ich przyjęciu 26 stycznia. Dzieci widziane są z koronami na głowie, trzymające dwa palce wskazujące, aby wykonać liczbę "11", siedzące przy długim pomarańczowym stole.

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin moich pięknych aniołków. Jesteś jednym z najmilszych, najbardziej współczujących, opiekuńczych ludzi, jakich kiedykolwiek znałem. Słowa nie mogą wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za bycie twoją matką. Wszyscy ogromnie pobłogosławiliście moje życie i dziękuję Bogu za to, że codziennie ufa mi, że mogę troszczyć się o was wszystkich, kształtować ich życie i wpływać na nich" - napisała Nadya na zdjęciu.

Odniosła się nieznacznie do tragicznej katastrofy helikoptera, w której zginęła 41-letnia legenda Los Angeles Lakers, Kobe Bryant, a wcześniej jego 13-letnia córka Gianna. "Ostatnie tragiczne wydarzenia zaginionych bliskich są potężnym przypomnieniem tego, jak kruche, niepewne, ale cenne jest życie, ponieważ jutro nigdy nie jest obiecane. Musimy przytulić naszych ukochanych nieco dłużej i mocniej, gdy są tutaj. Jesteście moimi cudami, moi aniołowie, i będę was kochał z całego serca, na zawsze. Wszystkiego najlepszego z okazji jedenastych urodzin Noego, Malijaha, Narijaha, Izajasza, Jeremiasza, Jonasza, Jozuego i Makai." kontynuowała. Następnie Nadya zrobiła machnięcie w prawo, aby pokazać zdjęcie ich tortu urodzinowego, który ledwo mieścił się na wszystkich ich imionach.

Narodziny oktupletów w 2009 roku wywołały sporo kontrowersji. Później okazało się, że Nadya miała już sześcioro dzieci, wszystkie poczęte przez IVF, i była samotną matką. Teraz została matką dla 14 dzieci! Wraz z rozwojem oktupletów, ich cechy stały się bardzo wyraźne i odmienne. Niektóre dzieci mają ciemniejsze włosy i skórę, podczas gdy dwóch synów - Jozuego i Noego - ma jasną skórę z blond włosami. Nadya w końcu zrobiła objawienie, że wszystkie osiem dzieci pochodzi od jednego dawcy spermy w maju 2019 roku Instagram post.

"Dawca był mrożoną niemiecką i nikaraguańską mieszanką. Moja strona jest jeszcze bardziej mieszane i zróżnicowane. W przeciwieństwie do mojej karnacji Casper lol, nie jestem kaukaski / biały. Nie był też mój ojciec z Iraku (pracował tylko jako tłumacz). Moja rasa nazywa się MENA (Middle Eastern/North African). Jestem w połowie Arabem/Palestyńczykiem, w połowie Afro/Palestyńczykiem (libijski, północnoafrykański). Poza tym moja matka była Litwinką i czwartą Żydówką", napisała obok zdjęcia Noego i jednego z jego braci.

Wyjaśniła, że "w wyniku wzrostu poziomu nienawiści i kontrowersji, jakie wytworzyła już ośmiornica, bałam się podzielić się całym naszym pochodzeniem etnicznym". Zajęło mi lata, aby pokochać i zaakceptować moje rasowe/etniczne pochodzenie. Uczę moje dzieci wartości miłości do samego siebie i bezwarunkowo kocham wszystkich ludzi".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz