W "GMA" Shayanna Jenkins rozpłakała się we łzach, gdy w końcu zareagowała na pogłoski o biseksualizmie omówione w nowym dokumencie Netflix, "Killer Inside": Mind of Aaron Hernandez.

Trzydziestoletnia Shayanna Jenkins nadal stoi u boku swojego zmarłego narzeczonego. Okazała jedynie akceptację, gdy zajmowała się plotkami o biseksualności Aarona Hernandeza, po raz pierwszy zrobiła to po tym, jak jego orientacja seksualna stała się przedmiotem spekulacji w Netflix Docuseries Killer Inside: Umysł Aarona Hernandeza, który został wydany 15 stycznia. Jeśli tak się czuł, lub czuł potrzebę, chciałbym, żeby mi o tym powiedziano" - powiedziała Shayanna przez łzy w podstępnym spojrzeniu na swój wywiad o "Dzień dobry Ameryko", który ukazuje się 29 stycznia. Dodała: "Chciałabym, żeby mi powiedział, bo inaczej bym go nie kochała". Zrozumiałabym."

Shayanna nie czuje się tak tylko dlatego, że Aaron był jej narzeczonym i ojcem ich siedmioletniej córki, Avielle Janelle Jenkins-Hernandez. "Biseksualizm nie jest] haniebny i nie sądzę, aby ktokolwiek czuł się zawstydzony tym, kim jest w środku, niezależnie od tego, kogo kocha" - kontynuowała Shayanna. "Myślę, że to piękna rzecz. Chciałbym móc mu to powiedzieć."

Dennis Sansoucie, który grał w piłkę nożną z Aaronem w Connecticut's Bristol Central High School, twierdził, że byli w związku "od siódmej klasy do gimnazjum." Ale to nie pierwszy raz, kiedy Shayanna zareagowała na plotki o biseksualizmie Aarona. W maju 2017 roku - miesiąc po tym, jak były zawodnik New England Patriots popełnił samobójstwo w swojej celi więziennej - powiedziała doktorowi Philowi: "Nie miałam żadnych przesłanek ani uczucia, że jest taki... Nie wiem, skąd to się wzięło. To żenujące, i to bolesne. Niezależnie od tego, czy to prawda czy nie, po prostu nie jest to coś, co widziałem. To nie jest coś, w co wierzę. To po prostu nie on."

Odkąd Aaron został uznany winnym morderstwa przyjaciela i narzeczonego siostry Shayanny, Odina Lloyda, Shayanna nadal wspierała Aarona, mimo że w 2015 roku dostał dożywocie w więzieniu. Ponadto, Aaron został nawet oskarżony o morderstwo w 2014 roku za podwójne zabójstwo imigrantów Daniela Jorge Correia de Abreu i Safiro Teixeira Furtado, ale później został uznany za niewinnego ich śmierci.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz