Słodki alarm! Gwiazda "RHOA" córka Porshy Williams jest idealna na zdjęciu w wieku 10 miesięcy! Jej narzeczony, Dennis McKinley, uczcił ten kamień milowy najsłodszym zdjęciem malutkiej Pilar Jheny.

Jakie to cenne! Dennis McKinley, 43 lata, który jest zaręczony z The Real Housewives of Atlanta gwiazda Porsha Williams, 38 lat, zabrał się do Instagram 22 stycznia, aby podzielić się najsłodszym zdjęciem córki pary, Pilar Jhena, w jej 10-miesięczne urodziny. Ten kamień milowy zbiegł się w czasie z obchodami 62. urodzin mamy Porshy, Diane. Urocze zdjęcie przedstawiało babcię RHOA trzymającą dziecko Pilar, która nosiła czerwoną kokardkę z włosami, biały top z literą "P" i "Pilar" napisane na czerwono oraz wielokolorową tiulową spódnicę w stylu tiulu. Trzymając rękę na ustach, zakołysała złotą bransoletką i wyglądała poza ramką. Diane oszołomiła się w przezroczystym, szarym swetrze z dramatycznymi, dudniącymi kolczykami i pasującym naszyjnikiem.

Dennis napisał słodkie zdjęcie "Happy 10months" z czerwonym sercem i modlącymi się rękami emojis, a następnie "@msdianeofficial Happy 40th". Chociaż żartuje z wieku swojej teściowej, nie jest zbyt daleko od bazy. Diane wygląda jak milion dolarów, i tak samo zaciekle jak zawsze obchodzi 62. urodziny. Dennis świętował również swoją córkę na jego historie Instagram, umieszczając zdjęcie Pilar z jej włosami zaczesanymi do tyłu na dwie urocze bułeczki, ozdobione dużymi, złotymi kokami. W pstryknięciu nosi lekkie dżinsy i różowy sweter, ozdobiony olśniewającym wizerunkiem lisa. Zdjęcie przedstawia również maleńki ślad Pilar, który wydrukowała farbą fioletową, niebieską, zieloną, żółtą, pomarańczową i czerwoną. Takie słodkie!

Uroczystość odbywa się po tym, jak związek Porshy i Dennisa stał na czele i w centrum uwagi podczas odcinka "The Real Housewives of Atlanta" z 19 stycznia. Para poradziła sobie z opadem pierwszego skandalu z Dennisem, który miał miejsce, gdy Porsha była w ciąży z Pilar. Po zdradzie małżeństwo rozstało się w czerwcu 2019 roku, a dwa miesiące później pogodziło się z tym skandalem. W trakcie tego odcinka Dennis usiadł z rodziną Porshy, aby przeprosić za jego zachowanie. To był moment, który najwyraźniej wiele znaczył dla Porshy, ale powiedziała Andy'emu Cohenowi w odcinku "Watch What Happens Live with Andy Cohen" 19 stycznia, że ona i jej narzeczony nadal "pracują nad [ich] związkiem" przez te wszystkie miesiące później. "Myślę, że każdy związek to praca w toku", przyznała Porsha. "Mamy razem córkę. Po prostu módlcie się za nas. Módlcie się za siebie, dodajcie nas tam też." Zobacz to stanowisko na Instagram @pilarjhena Happy 10months ❤️???????! @msdianeofficial Happy 40th ❤️????????! Poczta udostępniona przez Dennisa McKinley'a (@workwincelebrate) 22 stycznia 2020 o 4:30 PST. Dalsze oszukańcze plotki zaczęły krążyć na temat Jana 4, kiedy Dennis został sfotografowany i około 4:00 rano z grupą "pięknych" kobiet. Porsha w tajemniczy sposób zajęła się tą sprawą, rozmawiając z Andym Cohenem, "Czy możecie dalej komentować i spekulować i pozwolić mi tylko zrozumieć moje życie?" Porsha zapytała. "Dogaduję się z moim życiem. Yeah." Andy naciskał dalej, pytając Porsha, czy ona i Dennis mówili o sytuacji, ale ona po raz kolejny odpowiedziała, "Rozgryzam to." Pomimo tego skalistego okresu w ich związku, wygląda na to, że para stawia zjednoczony front dla dobra ich pięknej córki Pilar!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz