Bliźniaki Bella są w ciąży! Nikki Bella spodziewa się pierwszego dziecka z Artemem Chigvintsevem, a Brie Bella i jej mąż Daniel Bryan przygotowują się do przyjęcia dziecka numer dwa.

Nikki Bella jest w ciąży! Zawodowa zapaśniczka spodziewa się pierwszego dziecka z narzeczonym Artemem Chigvintsevem, potwierdziła to w magazynie People. Ale jest jeszcze bardziej ekscytująca wiadomość, ponieważ siostra bliźniaczka Nikki, Brie Bella, również ma dziecko w drodze. Ona i mąż, Bryan Danielson (znany w świecie WWE jako Daniel Bryan), również spodziewają się drugiego dziecka. Jeszcze bardziej szalone jest to, że Nikki i Brie są w ciąży oddalone od siebie tylko o półtora tygodnia. "Ludzie będą myśleć, że to żart", przyznał Brie. "Oboje jesteśmy zszokowani. Ludzie pomyślą, że to zaplanowaliśmy, ale czy ty naprawdę możesz zaplanować ciążę?"

Wiadomości o ciąży Nikki przychodzą zaledwie kilka tygodni po tym, jak ujawniła, że ona i Artem zaręczyli się podczas podróży do Paryża w listopadzie. Zakochane ptaszki, które spotykały się ze sobą niecały rok w momencie składania propozycji, utrzymywały zaręczyny w tajemnicy przez ponad miesiąc, zanim na początku stycznia podzieliły się wiadomościami ze światem. Tymczasem Brie i Bryan porzucili nadzieję na kolejne dziecko - ich córka, Birdie, urodziła się 9 maja 2017 roku - po siedmiu czy ośmiu miesiącach prób poczęcia.

"Kiedy byliśmy we Francji, spotykając się z rodziną Artema [w listopadzie], poczułam się trochę nieswojo", przyznał Brie. "Byłam poirytowana i niewygodna w swoim ciele. Kiedy wróciliśmy do domu, zrobiłam test dwa dni przed Świętem Dziękczynienia. Kiedy zobaczyłem pozytywny znak, byłem jak... "Oh s***!" Nikki i Artem również nie próbowali zapłodnić, ale powiedziała, że "wciąż ma uczucie", że musi zrobić test... mimo, że nie było żadnych innych oznak, że może być w ciąży.

Teraz, panie przechodzą przez ciążę razem - i jak dotąd nie było to łatwe. "Zdecydowanie czujemy się lepiej w naszym życiu", powiedziała Brie. "To naprawdę szalone, bo oboje mamy te same objawy. Oboje byliśmy bardzo mdliste." Nikki dodała, "Czuję się jakbym dosłownie miał kaca w dzień."

Nikki mówiła, że chce być mamą od lat. Tak naprawdę, jej pragnienie posiadania dzieci było głównym problemem w jej poprzednim związku z Johnem Cena - on notorycznie nie chce być ojcem. Oboje zaręczyli się w kwietniu 2017 roku, a John ostatecznie zgodził się na odwrócenie wazektomii, aby dać Nikki dziecko. Jednakże, skończyli odkrywając, że nie miały być tak czy inaczej, i zerwali zaledwie kilka tygodni przed ich ślubem 2018 roku. Jesienią tego roku Nikki ponownie połączyła się z Artem, z którym była sparowana na Tańcu z gwiazdami jesienią 2017 roku. Szybko zakochali się w sobie i umawiali się na początku 2019 roku. John również poszedł dalej i teraz spotyka się z Shay Shariatzadeh.

Fani będą mogli zobaczyć więcej z Nikki i Brie w ciąży, kiedy ich reality show, Total Bellas, powraca tej wiosny. Zaręczyny Nikki będzie również główną fabułę w programie, który emitowany jest na E!..

Komentarze (0)

Zostaw komentarz