Marzenie Nikki Belli o zostaniu mamą w końcu się spełnia. Pokazuje swoje dziecko na pierwszych nowych zdjęciach od czasu ogłoszenia jej ciąży z narzeczonym Artemem Czigwincewem.

Nikki Bella w końcu ma jedną rzecz, której były narzeczony John Cena nie dałby jej - dziecko! 36-letni były gwiazdor WWE i narzeczony Artem Chigvintsev, 37 lat, ogłosił 29 stycznia, że spodziewają się pierwszego dziecka razem. Nie tylko jej siostra bliźniaczka Brie Bella i mąż Daniel Bryan, 38 lat, rodzą drugie dziecko, a siostry spodziewają się dziecka w ciągu kilku dni od siebie. Nikki została sfotografowana kilka godzin po tym jak jej ogłoszenie spadło, a już ma lekki brzuszek. W drodze do przyjaciółki w Los Angeles trzasnęła uderzeniem. Podkreślały to jej ciasne czarne legginsy i wycięty czerwony top zbiornika.

Nikki napisała na swojej stronie Instagram: "Nie mogę nawet zacząć opisywać wam wszystkim jak bardzo jestem szczęśliwa! BĘDĘ MAMŠ!"! To jest coś, czym chciałam być przez całe moje życie. Zdecydowanie byłam zszokowana, kiedy się dowiedziałam. I taka zdenerwowana! Nie spodziewałam się tego i czułam, że nie jestem gotowa, ale ta podróż życia jest nieprzewidywalna. Dziękuję Bogu każdego dnia i nocy za wprowadzenie tego niesamowitego błogosławieństwa i cudu do mojego życia! Jestem już tak samo zakochany!" Nikki ujawniła, że minął już jej pierwszy trymestr, bo ma już 13 tygodni.

Następnie wspomniała o szalonym zbiegu okoliczności, że jej siostra bliźniaczka jest również w ciąży i są one należne mniej niż 2 tygodnie od siebie. "@thebriebella To życie chce tylko, abyś ty i ja bliźniaki we wszystkim, co robimy lol i nawet jeśli byliśmy zszokowani, poza szokiem, oto kolejna podróż, że jestem tak wdzięczna Bogu, że mam cię u swego boku. Byłeś już najlepszym nauczycielem!" I oczywiście musiała podziękować Artemowi, człowiekowi, który pomógł uczynić ją przyszłą mamą. "Oh and @theartemc your pure joy, bliss, love and happiness has meant all to me! Już patrzeć jak stajesz się najlepszym tatą dla tego malucha sprawia, że moje serce uśmiecha się tak mocno! Wiem, że nie jesteśmy jeszcze mężem i żoną, ale już kocham nasze zaangażowanie w to dziecko. “

Nikki i dance-pro Artem po raz pierwszy spotkali się, gdy byli partnerem do Dancing with the Stars sezon 25 w 2017 roku, choć była zaręczona z kolegą gwiazdy WWE John, 42, w tym czasie. Po ich rozstaniu w 2018 roku, zaczęła spotykać się z Artem, ale nigdy nie potwierdziła tego romansu. Nikki w końcu oczyścił się w marcu 2019 roku w finale sezonu jej E! reality show Total Bellas, że ona i Artem rzeczywiście byli parą. Para zaręczyła się podczas wakacji do Francji w listopadzie 2019 roku.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz