Noah Cyrus i Machine Gun Kelly pojawili się trochę flirciarzami, ponieważ rozstali się w nocy na after-party Sony Music po rozdaniu nagród Grammy 2020.

Noah Cyrus, lat 20, i Machine Gun Kelly, lat 29, mogą być czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. Duet został dostrzeżony przybywając na 62-gie doroczne Grammy Awards w dniu 26 stycznia i, po ceremonii, cieszył się więcej czasu razem na Sony Music after-party. Para wydawała się być dość blisko, ponieważ pozostali przy sobie, gdy opuszczali Staples Center i udawali się na kolejne wieczory. Noah i Machine Gun Kelly pozowali nawet do kilku zdjęć, kiedy pojawili się w jednym z miejsc, a Machine Gun Kelly owinął rękę wokół talii piosenkarza "Stay Together". Obydwaj artyści wyglądali całkiem szykownie, a Noah miał czarno-złoty, inspirowany latami 70. kombinezon do skoków z rozpalonymi nogawkami, a Machine Gun Kelly zdecydował się na pierzastą, białą kurtkę nad swoim czarnym zespołem.

Podczas gdy obserwacja pary zdecydowanie wywołała spekulacje wśród fanów, nie jest to pierwszy raz, kiedy plotki o randkach kręcą się wokół Machine Gun Kelly'ego. We wczesnych godzinach 6 stycznia, raper został zauważony opuszczając Warner Bros/ InStyle Golden Globes after-party z nie inną aktorką Kate Beckinsale, 46 lat. Mimo że gwiazda Underworld i aktor The Dirt nie zostali zauważeni przyjeżdżając razem, widziano ich wychodzących z wieczoru, odbywającego się w Chateau Marmont, w tym samym samochodzie. Po obejrzeniu, Machine Gun Kelly wziął na swój Instagram około 3:55 w nocy 6 stycznia, dzieląc się z fanami, że został zamknięty w domu. Kilka godzin później napisał na Twitterze: "Nie powinienem był wychodzić dziś wieczorem".

Do łagodnego dramatu duetu, który został zauważony razem, dodał fakt, że Machine Gun Kelly jest bardzo dobrym przyjacielem byłego Pete'a Davidsona Kate, 26 lat. Podczas gdy ta obserwacja wstrząsnęła światem wielu fanów, czas spędzony przez Machine Gun Kelly'ego z Noego wydaje się być nieskazitelnym czasem. Noah i jej były, Lil Xan, rozstali się we wrześniu 2018 roku, po tym jak spotykali się przez całe lato. Zaledwie kilka miesięcy po ich rozstaniu ogłoszono, że Lil Xan spodziewa się swojego pierwszego dziecka z partnerką Annie Smith. Ale od tego czasu Noah przyjął jej najbardziej autentyczne życie i najwyraźniej też dobrze się bawi!

Noah Cyrus i Machine Gun Kelly pojawili się na after-party Sony Music po rozdaniu nagród Grammy 2020 [Backgrid].Z całym tym podekscytowaniem Grammy, fani mogli przegapić takie szczere chwile jak ta powyżej! Chociaż wciąż krążą pogłoski o tej parze - i czy ich przyjaźń może być czymś więcej - nie możemy się doczekać, aby zobaczyć tych dwóch w przyszłości.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz