Taki wspierający partner! Olivia Culpo zrobiła wszystko, co mogła, by jej gracz NFL, Christian McCaffrey, poczuł się lepiej, kiedy był chory w łóżku i podzielił się tym z nią historią z Instagramu!

Dobre towarzystwo często może być najlepszym lekarstwem, gdy jest się chorym. Nikt nie wie tego lepiej niż Olivia Culpo, 27 lat! 22 stycznia Olivia wzięła na warsztat Instagram, by podzielić się ze swoimi czteroipółmilionowymi zwolennikami, jaka z niej kropkowata dziewczyna. Na zdjęciu, które zamieściła, Olivia przytulała się w łóżku ze swoim beau, wschodzącą gwiazdą NFL, Christianem McCaffreyem, 23 lata, mimo że miał gorączkę! Pantery Carolina biegnące do tyłu nie były w stanie podrzucić świńskiej skóry, ani w żaden sposób przejechać piłki do strefy końcowej. Zamiast tego, Christian został zdegradowany do "biednego chorego dziecka", jak zauważyła Olivia w swoim podpisie. Oczywiście, Olivia czuła się na tyle źle dla swojej miłości, która trzymała termometr w jego ustach, że zaproponowała mu słodki smoczek na czole. Jakie to słodkie!

Ale to nie jest nic nowego dla tej uroczej pary, która od czasu, gdy stała się publiczna, popisuje się swoją miłością do świata! Zaledwie kilka dni temu, 17 stycznia, Christian zostawił słodką, flirtującą wiadomość na Olivia's Instagram. Po tym, jak zamieściła mnóstwo swoich zdjęć, nosząc monochromatyczne lawendowe spojrzenie, była Miss Wszechświata podpisała zatrzaski "Tak fajnie dziś wyglądałam, zanim spędziłam całą drugą połowę dnia ustawiając łóżeczko dziecięce [dla jej siostry Aurory Culpo, chłopca Remi]... ale przynajmniej mu się to podoba!"! "On", w tym przypadku, był nikim innym jak jej BF, który skomentował zatrzask słowem "Tita", które jest terminem usiłowania dojrzałej kobiety lub ciotki.

Ci dwaj to tylko kliny pełne uroczych chwil! Dni przed ich flirtu Instagram interakcji, Christian wstąpił do talerza, aby pomóc swojej pani wcisnąć się w jej czarne skórzane spodnie! Chroniąc całą mękę na jej historii Instagram, Olivia złapał bez koszulki Christian wyłamując swoje umiejętności coachingowe, aby pomóc jej w nagłych wypadkach mody. "Musisz postawić stopy w dół", powiedział jej, zanim w końcu je założył. "Załóż je! Dziękuję!" Olivia wykrzyknęła, dając się pośmiać.

Chociaż ci dwaj całkowicie zaaklimatyzowali się do dzielenia się swoim życiem osobistym ze swoimi fanami i wyznawcami, zajęło im trochę czasu, aby poczuć się komfortowo, stawiając ich związek w centrum uwagi. W październiku 2019 roku, po raz pierwszy odnotowano, że para spotykała się "kilka miesięcy" przed publikacją. Mówiło się wtedy, że Christian był "uderzony" z byłą królową. I nie wygląda na to, żeby ich uczucia się zmieniły!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz