Olivia Newton-John jest gotowa dopingować swoją córkę, Chloe Lattanzi, na 'Dancing With The Stars' Australia i podzieliła się z HollywoodLife WYRAŹNIE tym, jakie słowa rady miała dla niej.

Olivia Newton-John zmierza ze srebrnego ekranu do miejsca na widowni, gdzie będzie kibicować swojej córce, aktorce Chloe Lattanzi, 34 lata, na Australia's Dancing With The Stars. The Grease alum, 71 lat, była tak podekscytowana możliwością podzielenia się szczegółami na temat czasu spędzonego przez jej córkę na parkiecie, ale nie była szczególnie pewna, jakiej rady by jej udzielić. Kiedy przyszło do wygłaszania słów mądrości, Olivia podzieliła się z HollywoodLife na G'Day USA, gali "Stojąc razem" i zbiórki pieniędzy przeznaczonej na wsparcie australijskiej pomocy przy pożarach buszu, "Nie jestem naprawdę", dając jej rady!

Miała jednak kilka słów rozstania, aby młoda gwiazda wzięła sobie do serca. Powiedziałam tylko: "Bądź sobą i baw się dobrze", podzieliła się z nami. Oczywiście, jednym z najlepszych remisów takiego show jak DWTS jest osobowość każdego wyjątkowego zawodnika! "Ona ma niesamowitą osobowość", Olivia z miłością podzieliła się z córką. I wydaje się, że Chloe może mieć nawet nogę na konkursie!

Olivia podzieliła się również z HollywoodLife, że "uwielbia tańczyć", dodając, że "to jej ulubiona rzecz!" Aktorka, która stworzyła rolę Sandy w filmie z 1978 roku, ujawniła również swojej córce, że "od kiedy była mała", chętnie wykonywałaby kilka ruchów! "Kiedykolwiek ćwiczyła, tańczyła", zauważyła Olivia. Naturalnie, widząc swoją córkę podejmującą takie wyzwanie i wchodzącą na nowy etap w swojej karierze, Olivia nie mogła się oprzeć wrażeniu, że ta okazja jest dla niej "marzeniem!".

Aktorka jest więcej niż gotowa, by zająć również swoje miejsce na widowni i siedzieć w pierwszym rzędzie, by co tydzień dopingować Chloe! Na pytanie, czy planuje uczestniczyć w nagraniach na żywo, Olivia zdecydowanie odpowiedziała: "Jestem". Jako córka Olivii, Chloe musi mieć jakiś talent taneczny w swoim arsenale. Aktorka Grease pokazała, jak dobrze potrafi wyciąć dywan, gdy film wyszedł w 1978 roku i od tego czasu wiwatuje w fanów swoją zabawną energią. Podczas gdy my wciąż mamy nadzieję na prequel do tego hitu, taniec Chloe - i ewentualny hołd dla ikony roli jej mamy - całkowicie przyprawi o dreszcze fanów!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz