Szczęki spadły, gdy Pamela Anderson wyszła za mąż za producenta filmowego Jona Petersa. Więc jak się czuje jej syn Brandon Lee, gdy mama znów schodzi do ołtarza?

"Brandon jest niezwykle szczęśliwy dla swojej mamy. Nie wyobraża sobie, że Jon będzie dla niego postacią ojca, ale szanuje Jona jako ważnego mężczyznę w życiu jego mamy" - źródło ujawniło WYŁĄCZNIE HollywoodLife 23 stycznia. "Kocha swoją mamę bardziej niż cokolwiek innego na świecie i uwielbia widzieć, że Jon opiekuje się nią od dziesięcioleci i ma tylko nadzieję, że oboje mają wspaniałe życie ze sobą. Jest bardzo szczęśliwy dla swojej mamy i widzi, że Jon bardzo ją kocha i że jest szczęśliwa. A Brandon jest bardzo szczęśliwy z tego wszystkiego, co się wydarzyło i jest na pokładzie z małżeństwem."

Pamela Anderson, lat 52, poślubiła Jona Petersa, lat 74, na prywatnej ceremonii w Malibu w poniedziałek, 20 stycznia. Obecne małżeństwo ma ze sobą historię, która sięga dziesiątków lat wstecz, ponieważ najwidoczniej po raz pierwszy datuje się na ponad 30 lat temu. Brandon i jego brat Dylan Lee, 22 lata, (który dzieli się z byłym mężem Tommy Lee, 57 lat), uczestniczyli w zaślubinach wraz z byłą żoną Jona, Christine Forsyth-Peters i ich córkami Caleigh i Skye. Córka Jona, Kendyl, też była pod ręką. Byłej gwieździe Baywatchu nie jest obca wypowiedź "I Do", jak to robiła trzy razy z piosenkarką "Bawitdaba" Kid Rock, 49 lat, i pokerzystą Rickiem Salomonem, 51 lat, z których ostatnią poślubiła w 2007 i 2014 roku.

Ale czekaj... jak się czuje jej gwiazda rocka ex Tommy? "Tommy jest szczęśliwy dla Pam, nawet jeśli mają swoje różnice od czasu do czasu", inny wtajemniczony powiedział 22 stycznia w HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Tommy był w stanie iść dalej ze swoim życiem miłosnym, więc uważa, że Pam powinna mieć taką samą szansę i ma nadzieję, że jest szczęśliwa i ma dokładnie takie życie, jakiego pragnie".

Członek-założyciel Motley Crue zrobił już tak jak poślubił internetową osobowość Brittany Furlan, 32 lata, po dwóch latach randek w Walentynki 2019. Ma również szereg małżeństw z więcej niż jedną osobą, jak Tommy został kiedyś dołączony do Melrose Place aktorka Heather Locklear, 58, od 1986 do 1993 roku.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz