Małżeństwo Pameli Anderson i Jona Peters'a trwało ponad 30 lat. On był w niej zakochany od dziesięcioleci, a ona w końcu zrozumiała, że jej długoletni przyjaciel był naprawdę jej prawdziwą bratnią duszą.

Ponad 30 lat po pierwszym spotkaniu w Playboy Mansion w połowie lat 80-tych, 52-letnia Pamela Anderson w końcu zakochała się głęboko w przyjacielu producenta filmowego, Jonie Petersie, 74 lata. Zaskoczyła fanów, wychodząc za niego za mąż podczas prywatnej ceremonii w Malibu w poniedziałek, 20 stycznia. W czerwcu 2019 roku, po dwóch latach spędzonych razem, rozstała się z francuskim piłkarzem Adil'em Rami, nazywając go "potworem" i sugerując, że to on ją zdradzał. Jon w końcu dostał swoją szansę, a teraz wygrał kobietę swoich marzeń.

"Po tym jak związek Pam [z gwiazdą piłki nożnej Adil'em Rami] zakończył się, była na dnie rocka, wróciła do domu w Malibu czując, że już nigdy nie będzie kochać. Była bardzo, bardzo zraniona i czuła się bardzo zdradzona. A Jon, który był w jej życiu przez tyle lat, był tam dla niej. Pomógł jej podnieść te kawałki i ponownie odnaleźć szczęście", mówi źródło na HollywoodLife.com EXCLUSIVELY, dodając, "Jon zawsze chciał się z nią ożenić. Naprawdę był w niej zakochany przez te wszystkie lata, więc jest to całkiem bajkowe i dokładnie to, czego potrzebuje po tylu katastrofalnych związkach".

Pamela zdecydowanie nie miała szczęścia w miłości. Była żoną perkusisty Motleya Crue, Tommy'ego Lee, 57 lat, przez trzy lata, od 1995-1998 roku. Ślubowali się tylko przez cztery dni, po tym jak się poznali. Związek wyprodukował dwóch synów, Brandon Thomas Lee, 23 lata, który obecnie występuje na The Hills i jest modelem i aktorem, oraz Dylan Jagger Lee, 22 lata, który obecnie stanowi połowę grupy muzycznej Midnight Kids. Ich rozłam nastąpił po tym, jak Tommy został aresztowany za napad na Pamelę. Nie miał nic przeciwko przemocy domowej i spędził sześć miesięcy w okręgowym więzieniu.

Pam wyszła za mąż za piosenkarza Kid Rocka, 49 lat, w latach 2006-2007, po randkach od 2001. Ich rozstanie było dość brzydkie, a ona wyszła za mąż za pokerzystę Ricka Salomona nie raz, ale dwa razy. Ślub odbył się 6 października 2007, a rozstanie nastąpiło w lutym 2008. Ich małżeństwo zostało unieważnione po tym, jak oboje zacytowali "oszustwo". Jednak w styczniu 2014 roku Pam ujawniła, że ponownie wyszła za mąż za Ricka, choć sześć miesięcy później, w lipcu 2014 roku, złożyła wniosek o rozwód. W czerwcu 2019 roku Pam nazwała swój dwuletni pobyt we Francji z Adil'em "wielkim kłamstwem", a on "prowadził podwójne życie", najwyraźniej z inną kobietą.

"Oczywiście sprawy potoczyły się bardzo szybko, nikt się tego nie spodziewał". Ale to bardzo dobra wiadomość i dla Pam ma ona naprawdę dużo sensu. Jon absolutnie ją uwielbia, nie ma żadnego ukrytego planu. Ona wie, przez kogo on przechodzi i może mu zaufać. Pamela jest bardzo szczęśliwa, a jej bliscy są szczęśliwi dla niej. Ona ma poparcie wszystkich. Jej chłopcy bardzo się o nią troszczą, ale dali jej swoje błogosławieństwo, ponieważ widzą, jak bardzo Jon ją czyni szczęśliwym", kontynuuje nasz rozmówca.

"Ich przyjaźń stała się romantyczna zaledwie kilka miesięcy temu i jakkolwiek banalnie to brzmi, wszystko sprowadziło się do czasu. W końcu była gotowa. Jon chciał zrobić z niej swoją żonę, odkąd się poznali, ale to nie było właściwe wyczucie czasu. Jon był przy niej przez cały czas i zawsze był w niej zakochany, ale po prostu nie była na to otwarta", wyjaśnia nasze źródło.

Jon przypomniał sobie, jak po raz pierwszy poznał Pamelę w Playboy Mansion w połowie lat 80. w Hollywood Reporter hołd dla zmarłego Hugh Hefnera, opublikowany w 2017 roku. "Wszedłem i zobaczyłem tego małego aniołka siedzącego przy barze. To była Pammy. Miała około 19 lat. Wiedziałem, że będzie wielką gwiazdą", powiedział wtedy. "Skończyło się na tym, że mieszkaliśmy razem. Oczywiście, Hefner ją kochał i widział jej urodę. Pamela była dziewczyną, która bez makijażu była cudowna. Była bardzo mądra i bardzo utalentowana." Jon powiedział, że zapłacił za jej lekcje aktorstwa i głosu, które pomogły jej rozpocząć karierę w telewizji i w końcu zagrać główną rolę w "Baywatchu". Powiedział, że nawet zaproponował publikację Pameli, ale ona odmówiła. Przypomniał jej wtedy: "Za 30 lat różnica wieku nie będzie tak duża". Okazało się, że miał całkowitą rację! Powiedział publikacji po ślubie z Pamelą, że "wszędzie są piękne dziewczyny". Mógłbym wybrać, ale przez 35 lat chciałem tylko Pamelę. Ona doprowadza mnie do szaleństwa - w dobry sposób."

Jon był jednym z pierwszych "złych chłopców" w Hollywood, ale od tamtej pory stonował swoje życie. Był fryzjerem Barbary Streisand, która straciła chłopaka i została jej wspólnikiem biznesowym. Ich związek trwał w latach 1973-1982. Został uznany za producenta przy jej remake'u "A Star is Born" z 1976 roku. Ich romans przyczynił się do rozpoczęcia jego legendarnej kariery producenckiej, a on zyskał reputację kobieciarza. Czekając na Pamelę, umawiał się z aktorką Kim Basinger, 66 lat, w latach 1988-1989, modelką Vendelą, 53 lata, w latach 1992-1995, oraz zdobywczynią Oscara Catherine Zeta-Jones w 1996 roku, cztery lata przed ślubem ze swoim obecnym mężem Michaelem Douglasem, 75 lat. Podobnie jak Pamela, on również był czterokrotnie żonaty. Jego ostatni związek z byłą żoną Mindy Peters, 52 lata, był z lat 2001-2004, więc czekanie na Pamelę przez te wszystkie lata, aby zostać jego piątą żoną było tego warte! "Co się zmieniło? Ona się zmieniła. Pewne doświadczenia życiowe, przez które przeszła w ciągu ostatnich kilku lat, obudziły ją i sprawiły, że zobaczyła, jakie rzeczy naprawdę ceni w partnerze. Czasami trudne rzeczy w życiu są naprawdę błogosławieństwem, ponieważ sprawiają, że dobre rzeczy w życiu się wyróżniają. Pamela mówi, że czuje się tak, jakby jej niewidomi w końcu się usunęli i nagle zobaczyła prawdę, że jej bratnia dusza cały czas na nią czekała", kontynuuje nasz rozmówca. "Oni są szalenie zakochani, ale to miłość, która ma głębię. Rodzaj głębi, która może pochodzić tylko z 30-letniej przyjaźni. Jest pewna, że Jon jest tym, z którym ma spędzić życie, więc po co czekać na ślub? Oni już czekali 30 lat. Jest bardzo dumna z tego, że jest teraz Pamelą Peters i że może wreszcie zrealizować marzenie Johna o ślubie z nią", dodaje nasze źródło. "To nie staje się bardziej romantyczne niż ta historia miłosna, a Pamela jest romantyczką."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz