Paula udzieliła 26 czerwca emocjonalnego wywiadu Matt'owi Lauer'owi, ale niektórzy znawcy wizerunku tego nie kupują. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego eksperci uznali Paulę za całkowicie nieszczerą!

Paula Deen miała bardzo oczekiwany wywiad z Today Show, ale nie powiedziała jednej rzeczy: "Przepraszam". Szef kuchni, który niedawno został wyrzucony z Food Network po przyznaniu, że używała rasistowskiego języka, przeprosił "najgorszą gwiazdę", według eksperta od wizerunku i dyrektora generalnego Strategic Vision, Davida Johnsona.

Przeprosiny z "Today Show" Pauli Deen pogorszyły sprawę?

Paula powiedziała, że nie czuje, że powinna była zostać zwolniona. Choć podczas wywiadu rozerwała się na strzępy, David powiedział HollywoodLife.com, że Paula wydaje się "melodramatyczna" i nie wydaje się żałosna.

"To bardzo pogorszyło sytuację", powiedział nam. "To były najgorsze przeprosiny celebrytów, jakie kiedykolwiek widziałam. Fakt, że płakała ofiara. Nigdy nie przeprosiła za użycie tego słowa, ani za obrażanie ludzi. Natrafiła na melodramatyczne. Wydaje się, że nie rozumie, dlaczego ludzie są tacy zdenerwowani. To wzmocniło mnie, i innych, to oryginalne stwierdzenie, że powiedziała: "Jestem tylko białą kobietą w wieku 60 lat z południa."

Wywiad Pauli Deen's Make Or Break Interview

David uważał, że Paula zrobiła coś złego, ponieważ powiedziała, że użyła "n-słowa" tylko raz w życiu. To jest sprzeczne ze wszystkim, co powiedziała w swoim zeznaniu sądowym.

"Z punktu widzenia PR-u powiedziała coś, co jest bardzo niebezpieczne", powiedział David. "W kółko mówiła, że tego nie powiedziała, a teraz może zostać złapana na kłamstwie. Wycofała się ze swojego zeznania. To prawie tak, jakby nie rozumiała, dlaczego ludzie uważają to słowo za obraźliwe. Brzmiało to prawie jak wyzwanie dla QVC, jakby je odważała."

Paula's Apology On 'Today' - What She Said

Powiedzieliśmy Ci, że Paula usiadła z Mattem i powiedziała, że użycie "N-słowa" zostało wyjęte z kontekstu.

"Głównym powodem, dla którego tu jestem, jest dla mnie ważne, że mówię wam i wszystkim, w co wierzę i jak żyję. Wierzę, że każde stworzenie na tej ziemi, każde z Boskich stworzeń zostało stworzone równe", powiedziała. "Wierzę, że każdy powinien być traktowany jednakowo. Tak zostałam wychowana i tak żyję swoim życiem."

Powiedziała też: "Jestem tu dzisiaj, ponieważ chcę, aby ludzie wiedzieli, kim jestem, i aby ludzie, którzy pracowali obok mnie, chodzili obok mnie, wiedzieli, jaką jestem osobą. A ja jestem taka przygnębiona. Ludzie, o których nigdy nie słyszałem, są teraz ekspertami od tego, kim jestem."

Wtedy Matt zadał Pauli pytanie, czy jest rasistką, na które odpowiedziała: "Nie, nie jestem, nie."

- Chloe Melas

Komentarze (0)

Zostaw komentarz