Przygotuj się na najbardziej szaloną jazdę na morzu! Bravo's "Below Deck Mediterranean" jest w końcu tutaj! 2. odcinek pokazu w sezonie 2. wieczorem, 9 maja, i mamy gałkę od szefa kuchni Adama! Powiedział on WYŁĄCZNIE HollywoodLife.com o epickim dramacie i gorących akcjach!

Szef kuchni Adam Glick nie powstrzymał się, kiedy powiedział HollywoodLife.com EXCLUSIVE szczegóły na temat drugiego sezonu Below Deck Mediterranean! Sprawdź jego wywiad i nie zapomnij złapać całej akcji TONIGHT o 21:00 ET na Bravo!

W zapowiedziach na pokaz, przyznałaś, że jesteś "rozkojarzona przez panie". Więc, co myślisz o związaniu się z innymi członkami załogi?

Muszę powiedzieć, że relacje z załogą to generalnie nie jest dobry pomysł. Ale to mozliwe. Widzialem to. Jest to po prostu dość rzadka okoliczność, w której dwoje ludzi naprawdę to przeżywa i ma możliwość pozostania w tym samym kraju na tyle długo, żeby to się udało. Ha.

Poza tym, w zapowiedziach, widzisz jak zamyka usta z Malią - Jak to się stało?

Malia, Malia, Malia. Kiedy widzę coś, co mi się podoba (co nie zdarza się często), mam tendencję do wybierania tego. Nigdy w mojej karierze nie spotkałam takiej syreny jak ona. Każdy człowiek będzie jej grawitował, po prostu nie da się tego nie zrobić.

Czy ty i Bobby [który również jest widziany jako przejawiający zainteresowanie Malią] ścieracie się o nią?

Bobby i ja rzadko spędzamy razem czas, może od czasu do czasu spędzamy razem noc lub przechodzimy obok w kambuzie - dla reszty, trzeba będzie po prostu dostroić się i zobaczyć to na własne oczy!

Co sądzisz o podejściu Bobby'ego do pań?

Bobby to dobrze wyglądający strażak z kupą tatuaży. Nie musi nawet podchodzić do pań, one podchodzą do niego!

Czego widzowie o tobie nie wiedzą? Co chcesz, żeby widzowie zabrali z pierwszego sezonu oglądając ciebie?

.. Och, furgonetka. Po dziesięciu latach spędzonych w szafie na cedry na jachcie, czuję się naprawdę naturalnie i najwygodniej być w mojej sprinterskiej furgonetce wyłożonej cedrem. Jest o wiele większy niż moja kabina na łodzi. W naszej branży powszechnie wiadomo, że szef kuchni robi to dość ciężko, w związku z czym może być krótko hartowany. Tak więc, w ciągu kilku tygodni, które spędzam na lądzie, spędzam je na rejsie po nowych miejscach na moim jachcie LandYacht, eliminując stres związany z byciem szefem kuchni jachtowej. Czuje się po prostu naturalny i został zbudowany celowo.

W zapowiedziach programu powiedział pan, że Hannah ma "odpoczywającą b-ch twarz". Więc, czy możemy się spodziewać, że w tym sezonie będziesz w centrum innych spluw?

Prawdziwy urok, co? Nigdy nie miałem zbyt wiele do czynienia ze słowami, szczególnie gdy jestem pod bronią w kambuzie. Mój sposób na przebrnięcie przez szalone czasy, to "nazwać je tak, jak je widzę. Każdy, kto kiedykolwiek pracował z szefem kuchni w restauracji lub hotelu, może to potwierdzić. Nie ma czasu na pogawędki, dopóki to jedzenie nie wyjdzie, a klienci nie będą zadowoleni. Powiedzmy, że coś w "rodzinie aromatów" może sprawić, że ten schłodzony szef kuchni surfingowej, pęknie jak jajko.

Od pierwszego odcinka, wydaje się, że jesteś badass, który robi to, co chce, stąd masło w posiłkach i twój szef jak postawa. Jak myślisz, co obsada myśli o twojej obecności w kuchni?

Nie znam zbyt wielu "złych" harcerzy... Ale jako Szef Kuchni, jak wielu, którzy walczą na swój sposób od dekady lub więcej, nauczyłem się, jak się bronić. Nauczyłem się, co działa, a co nie. Może powinienem wziąć udział w zajęciach z komunikacji, żeby lepiej przekazać swoje myśli i strategie. A jeśli chodzi o załogę? Większość załogi wie, żeby nie przeszkadzać zbytnio szefowi kuchni. Szkoda mi tych "zielonych". To nie zawsze jest przyjemny widok. Szefowie kuchni chcą robić rzeczy po swojemu, to może być trudne z ośmioma innymi członkami załogi.

Jak podsumowalibyście ten sezon? Z czym można się dogryzać?

Ten sezon to absolutny rollercoaster emocji. Do tej pory żegluga była płynna, ale z tymi wszystkimi hakami, z załogą w bliskiej odległości, na pewno coś pójdzie nie tak. Przez wzloty i upadki, wszyscy przeżyliśmy.

Jakie jest Twoje motto na wystawie?

Moje motto na pokaz? - Weźmy tę epicką przejażdżkę razem, spróbujmy wszyscy się dogadać, wysiąść i przybić piątkę z uśmiechem.

TV's Sexiest Moments In 2016 - SEE PICS

Jaka jest twoja opinia o innych odlewanych członkach?

- Sandy: Miła, dobra dusza, niesamowita w zarządzaniu ludźmi i jachtami;

- Wes: Świetny młody kapitan. Posuwa się daleko w tej branży naprawdę szybko;

- Hannah: Ona jest słodka jak brzoskwinia w środku; I, Aussie, nie zadzieraj z silnym Aussie;

- Robaki: Sassy dowódca w sercu, i wolny duch z dużą ilością miłości do dawania;

- Lauren: Ma energię, by zabrać nas wszystkich na księżyc i z powrotem, z uśmiechem na milę.

- Malia: Wspaniała, wysportowana dama wody. Co mogę powiedzieć?... tylko mój typ;

- Max: Gdyby Ricky Gervais miał chudego, blondynka, w połowie swojego wieku doppelgängera, to byłby to Max; Legendarny;

- Bobby: On jest naprawdę fajnym facetem. Szkoda, że nie mogłem spędzić z nim więcej czasu na łodzi.

Upewnij się, że w każdy wtorek o 21:00 ET na Bravo złapiesz poniżej pokładu Morza Śródziemnego!

HollywoodLifers, jaka była twoja ulubiona część premiery?!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz