Pierwsze Boże Narodzenie Pilar Jheny było jednym z tych, które zapamiętała! Dziewięciomiesięczna córka gwiazdy 'RHOA' Porshy Williams wyglądała uroczo w biało-złotej sukience, siedząc na kolanach Mikołaja na nowych zdjęciach, które 31 grudnia podzieliła się z mamą.

Pierwsze Boże Narodzenie dziecka! Porsha Williams nie mogła być szczęśliwsza teraz, kiedy ma córkę, Pilar Jhenę. Prawdziwe gospodynie domowe z gwiazdy Atlanty, 38 lat, nie mogły się doczekać, aby podzielić się zdjęciami z pierwszego spotkania Mikołaja z 9-miesięczną dziewczynką. Porsha zdradziła nawet, że mała PJ tak dobrze sobie radziła podczas spotkania z dobrym ole St. Nick.

"Dziewczyny tak dobrze się spisały na spotkaniu z Mikołajem". ...dumna mama podpisała zdjęcie córki na kolanach Mikołaja. Do PJ dołączył kolejny uroczy maluch, Baleigh, który jest córką przyjaciółki Porshy, Lauren. "Wyglądają jak małe lalki! Nie mogę... tych prezentów, które ciągle dają! Baleigh & @pilarjhena @lodwill," kontynuowała Porsha, dodając hashtagi, "#Pjs1stChristmas" i "#SantaVisitsPj." W tym samym poście, Porsha podzieliła się również zdjęciem, na którym siedziała obok Świętego Mikołaja z PJ na kolanach.

Gwiazda Bravo podzieliła się kolejnymi zdjęciami, na których trzymała swoją córkę w dwóch innych osobnych postach. Duet koordynujący w podobnym wyglądzie, z Porsha w białej sukience bez ramiączek i PJ w biało-złotej sukience z pupą tutu. Ostrzegła swoich zwolenników, że jej pasza będzie nadal wypełniona zdjęciami z wakacji, ponieważ były to pierwsze święta jej córki.

(Kredyt fotograficzny: Fotograf Will Sterling)

(Kredyt fotograficzny: Fotograf Will Sterling)

"Jesteście gotowi na pierwsze zdjęcia świąteczne Pj'a"? ❤️❤️ Mam obsesję! Będę je wysyłał, więc przygotuj się na zalanie gorączką dziecięcą." Porsha napisała jeden z jej postów z PJ. W innym wpisie napisała: "Puchatek jest ząbkiem, możesz powiedzieć! To takie słodkie! Holiday winter land ????❄️."

Nowa mama podzieliła się również indywidualnymi pstryknięciami pod choinką. "Wiecie, że musiałam położyć tyłek i zdobyć trochę akcji, którą zawsze chciałam być świąteczną księżniczką." Przyznała się pod glam shotem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz