To galaktyczna awaria szafy! Fani "Power Rangers" w końcu zobaczyli garnitury z nadchodzącego filmu i byli oburzeni, że kostiumy kobiet Rangersów mają "cycki" i obcasy! Kliknij, aby zobaczyć tweety!

Największym zagrożeniem dla nowego filmu 'Power Rangers' Mighty Morphin' nie jest Rita Repulsa ani Lord Zedd. To nowe garnitury Rangersów! Zaktualizowane kostiumy z filmu reboot zostały ujawnione i fani byli zniesmaczeni, że stroje kobiet zawierał przesadne piersi i grube obcasy!

Zamiast krzyczeć "Idź! Idź! Idź!". Power Rangers", fani nastolatków walczących z potworami krzyczeli "Nie! Nie!" kiedy mówili o nowych strojach. Zamiast spandexowych garniturów z programu telewizyjnego, nowe kostiumy to "obcy kostium, który rośnie na [Rangers,] który nie jest zrobiony przez człowieka", powiedział projektant produkcji Andrew Menzies Entertainment Weekly. "Nie możesz wszystkich przekonać, ale staramy się przemówić do bardziej dojrzałej widowni i zdobyć nowych fanów."

Wygląda na to, że "bardziej dojrzałe" oznacza danie kobietom obcasów i widocznych C-kubków. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że podczas gdy męscy Rangersowie (w tej roli Dacre Montgomery, 21 lat, RJ Cyler, 21 lat, i Ludi Lin, 28 lat) mają na sobie zaawansowane technologicznie Adidasy, Becky G, 19 lat, i Naomi Scott, 22 lata, będą próbowali walczyć z Ritą Elizabeth Banks na kliny!

"Kobiety Power Rangers również noszą obcasy, ponieważ oczywiście tak robią", jeden ze zdenerwowanych fanów napisał na Twitterze, a inny zauważył, jak "obca technologia" wiedziała, aby dać kliny kobietom rangers. Inni fani byli po prostu gotowi rzucić nowy film, zastanawiając się, "kto, kurwa, podpisał się pod tą decyzją". Niektórzy fani wspominali nawet o Gwiezdnych Wojnach i jak Kapitan Phasma, wojowniczka, udowodnił, że nie wszystkie kobiety potrzebują tytanowego biustonosza.

DLACZEGO ŻE KOBIETY RANGERY MAJĄ BOOB ARMOR I WEDGES? pic.twitter.com/l2gp8Nyw9t - Bailey Hemphill (@bailsofhemp) 5 maja 2016 r.
Poza talerzami "piersiowymi", kobiety Power Rangers noszą również obcasy, bo oczywiście tak jest. - Jamie Lovett (@JamieLovett) 5 maja 2016 r.
Dlaczego dziewczyny z siłowni mają teraz płytki z piersi. Kto to, kurwa, podpisał się pod tym. - Grace Robertson (@GemOfAmara) 5 maja 2016.
Buty na wysokich obcasach i przesadne płytki na piersi dla kobiet Power Rangers? Policzcie mnie do cholery https://t.co/KTYWn1dMGR - Melinda Salisbury (@MESalisbury) 5 maja 2016 r.
LMAO kobieta Power Rangers ma pięty #PowerRangers pic.twitter.com/DvFyax3C8v - johnny (@johnnyboymcc) 5 maja 2016 r.
Oczywiście w tym nowym wizerunku Power Rangers, żółto-różowe rangers mają obcasy. - Model X (@Omaewamo) May 5, 2016
Myślałem, że kapitan Phasma pokazał nam, że zbroja kobiecej postaci nie potrzebuje cycków i obcasów. Myślę, że Power Rangers nie zgadzają się. - Movie Mayhem podcast (@MovieMayhemPod) 5 maja, 2016
Hey POWER RANGERS Boob Armor apologists: pic.twitter.com/f5Q8WOFmGD - James Garcia (@thereeljames) 5 maja 2016 r.
Nie nienawidzę nowych kostiumów Power Rangersów, ale zabawne jest dla mnie to, że "obca technologia" wie, której płci dać piętę. - Darkbeast Ghaknar (@ghaknar) May 5, 2016
Jezu. Nowy amour Power Rangers dla samic ma pancerz na cycki i wysokie obcasy. To wcale nie jest seksistowskie ????? pic.twitter.com/ugGnvPOxXZ - Atlanta Hawks Reddit (@ATLHawks_Reddit) 5 maja 2016 r.
Power Rangers zrestartowali buty Przepraszam, że pomylili się z tym pancerzem na cycki... - — ????????????'???? ???????????????????????????? (@BlackBeauty504) May 5, 2016
nowe kostiumy Power Rangers mają obcasy i pancerz na cycki. który zrobił z pierdolca odpowiedzialnego za projektowanie kostiumów - anu (@abeltesfay) 5 maja 2016 r.
"OK, restartujemy Power Rangers! Jakie nowe pomysły możemy wnieść do tej franczyzy?" "...Boob zbroja?" Pic.twitter.com/SieG9wilkN - Hannah Shaw-Williams (@HSW3K) 5 maja 2016 r.

Podczas gdy fani wysadzali seksistowskie garnitury, Becky G była tym naprawdę podekscytowana. "To najfajniejszy kostium w historii", powiedziała EW. "Będę go nosić na Halloween przez jakieś pięć lat." Ona może być jedyną, jeśli ci zdenerwowani fani są jakąś wskazówką. Power Rangers zadebiutują na dużym ekranie 24 marca 2017.

Co sądzisz o nowych kombinezonach Power Rangers, HollywoodLifers?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz