Princess Love wpisuje słodkie zdjęcie jej dziecko Epik na Instagram przed tajemniczo ustawiając jej konto do prywatnego!

Jaki piękny chłopczyk! W sobotę, 25 stycznia, Księżniczka Miłość, 35 lat, zabrała się do Instagram, aby podzielić się jeszcze jednym uroczym zdjęciem swojego nowo narodzonego syna, Epika Raya Norwooda. Na zdjęciu fani mogą zobaczyć księżniczkę ubraną w kwiatową biało-różową piżamę, która tuli jej dziecko, podczas gdy on wygląda w skupieniu na czymś poza kamerą. Epik to definicja uroku, ponieważ jego słodkie loki pozostawiają na głowie ogromny bałagan włosów. Cenny moment życia w sieci był jednak krótkotrwały, ponieważ zaledwie godzinę później Księżniczka w tajemniczy sposób usunęła post, a następnie udał się do prywatności. Mamy tak wiele pytań!

Ten słodki i teraz brakujące stanowisko po publicznej obietnicy jej mąż Ray J, 39, wykonane, aby upewnić się, że jego żona jest traktowany do wielu uwagi małżeńskiej i uczucia, gdy osiedlili się w być nową rodziną czterech. Para ogłosiła narodziny swojego syna Epika 30 grudnia 2019 roku. Na razie koncentrują się więc na wychowywaniu noworodka, a także 20-miesięcznej córki Melody Norwood. HollywoodLife.com rozmawiał z Rayem, 39 lat, na spóźnionej imprezie urodzinowej, która odbyła się w jego domu 23 stycznia przez portal społecznościowy Tsu. Za to, co ma w zapasie na rok 2020, Crooner "Czekaj minutę" powiedział nam: "Najważniejsze, co widzę, to po prostu bycie dobrym ojcem. Właśnie urodziłem kolejne dziecko. Urodziłem chłopca i moja córka jest jednym z nich, a on jest tuż za nią. Więc bycie najlepszym ojcem jest wszystkim."

"Musimy zmienić dużo więcej pieluch i dużo więcej późnych nocy", kontynuował. "Ale hej, to wszystko jest tego warte. Przebieram się jak sto pieluch co dwa dni. Zmieniam pieluchy mojej córki, bo mój syn jest noworodkiem, a moja żona ma tę całą małą rutynę. Więc pozwoliłem jej na to, dopóki nie osiągnął pewnego wieku, wtedy zacznę od niego. Ale teraz jestem przydzielony do mojej córki."

Co do znalezienia czasu na romans z Princess, Ray powiedział: "Myślę, że będę musiał go zwiększyć w ciągu kilku miesięcy. Teraz, kiedy moja żona urodziła dziecko i to już po wszystkim, a proces ten się skończył, musimy skupić się na rodzicielstwie. Ale potem musimy zacząć odwracać je z powrotem do nas. I muszę się upewnić, że jest kochana i jest tak traktowana. Więc na pewno muszę to przyspieszyć." Para odbija się od kłopotów małżeńskich, które miały miejsce w listopadzie 2019, kiedy twierdziła, że porzucił ją i Melody w Las Vegas po pokazie nagród.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz