Jeśli Shakira musi wyciągnąć się z pokazu Super Bowl LIV Halftime w ostatniej chwili, wezwij Kelly Ripa. Gospodarz 'Live' pokazał, że jej biodra ALSO nie kłamią, tańcząc do jednej z największych piosenek Shakiry.

"Shakira Super Bowl przesłuchanie, weź trzy", Kelly Ripa, 49 lat, powiedziała na początku klipu Instagram, który wrzuciła 28 stycznia. Wraz z trenerką Anną Kaiser, gospodarzka "Live with Kelly & Ryan" odpowiedziała na "zawołanie wilkołaka", tańcząc tytułowy utwór z albumu She Wolf Shakira 2009. Właściwie, Kelly zdawała się kanalizować kolejny utwór Shakiry - "Hips Don't Lie" - seksownym drżeniem bioder na początku rutyny. Teledysk był jedną z części "przesłuchania", jedną z części listu miłosnego, i zupełnie niesamowity. "Przedstawiamy wasze najnowsze zapasowe tancerki!" napisała Anna, która pierwsza podzieliła się teledyskiem ze swoim Instagramem. "@shakira, jesteśmy gotowi na ciebie! Wysyłając ci trochę FIAHHHH i miłości z Nowego Jorku, dziewczyno! Do zobaczenia za kilka dni!!!! My [serce] ciebie!!"

Ciężko jest zastąpić Shakirę, ale fani uwielbiają. Próba i wkład Kelly i Anny. "Cóż, po prostu to kocham", napisała Jenna Dewan w komentarzu. "Obsesja na punkcie was dwóch gorących!!! Zarażenie tymi emocjami powinno udowodnić VIRAL!!!", powiedziała Jessica Capshaw. Roberto Aguirre-Sacasa, twórca Riverdale'a (show, w którym występuje mąż Kelly'ego, Mark Consuelos), powiedział, że "to wszystko!" Sekcja komentarzy była wypełniona odpowiedziami takimi jak "Niesamowite", "dostań to" i "Myślę, że przeszedłeś przesłuchanie."

Czego mogą spodziewać się fani, kiedy Shakira dołączy do Jennifer Lopez na Super Bowl LIV Halftime Show 2 lutego? "Zobaczysz mnie w całej okazałości, co oznacza, że będę zestresowana", przyznała Bill Whitaker w 60-minutowym konkursie "Wiem, że to było na mojej liście rzeczy do zrobienia, więc 3 lutego, pójdę sprawdzić! "Pomimo stresu, Shakira wie, że jest tego warta. Super Bowl LIV odbywa się na Miami's Hard Rock Stadium. Z JLo, dumną Portorykańką, i Shakirą, która pochodzi z Kolumbii, wokalistka "Beautiful Liar" wie, że ten występ na półmetku jest ogromną szansą na wypowiedź.

"Słuchajcie, jestem kobietą". Jestem Latynką. Nie było mi łatwo dotrzeć do miejsca, w którym jestem. A bycie na Super Bowl jest dowodem, że wszystko jest możliwe. Że marzenia małej dziewczynki z Barranquilli w Kolumbii, zostały zrobione z tego, z czego są zrobione marzenia, a ja będę tam, dając z siebie wszystko", powiedziała 60 minut. Kiedy trafi na boisko, wszystkie oczy będą zwrócone na nią - również te jej największych fanów, Kelly Ripa i Annę Kaiser.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz