Jeśli nie znasz jej imienia, to powinieneś! Miss Utah USA, Rachel Slawson weźmie udział w konkursie Miss USA wiosną tego roku - co czyni ją pierwszą otwartą, biseksualną zawodniczką, która będzie walczyć o koronę! Dowiedz się więcej o Rachel, gdy będzie przygotowywać się do wielkiego etapu.

Rachel Slawson tworzy historię. W sobotę, 18 stycznia, 25-latka została koronowana na Miss Utah USA 2020, co uczyniło z niej pierwszą zawodniczkę, która zdobyła upragniony tytuł. Rachel, 25-latka, będzie kontynuowała tę samą ścieżkę tworzenia historii, kiedy wiosną tego roku weźmie udział w większym etapie Miss Utah USA. Od momentu powstania w 1952 roku, Miss USA nigdy nie miała do tej pory biseksualnej zawodniczki. Oto pięć szybkich faktów o Rachel!

1. Rachel Slawson jest modelką i aktorką z Utah. - Reprezentuje modelkę i menedżera talentów MMG, występowała w reklamach, filmach i innych kampaniach. Na swojej stronie internetowej, Salty Rachel, zamieszcza reklamę dla BMW, a także stronę IMDb, na której znajduje się jej występ aktorski z 2004 roku w filmie Max Rules.

2. Zdiagnozowano u niej chorobę dwubiegunową po próbie odebrania sobie życia. - W wieku 19 lat, Rachel próbowała popełnić samobójstwo po stracie Miss Utah USA, napisała w szczerym poście na Instagram zaledwie jeden dzień po wygraniu konkursu. Rachel została koronowana na Miss Utah USA 2020 po pięciokrotnym zwycięstwie w konkursie. "Po kilku podróżach na oddział psychiatryczny, zdiagnozowaniu u niej choroby dwubiegunowej (powód, dla którego miałam tak ekstremalną reakcję na przegraną w konkursie) i wreszcie pogodzeniu się z tym, kim jestem jako kobieta odmieńca", napisała częściowo w podpisie pod zdjęciem z nocy, w której została koronowana. Jako Miss Utah USA planuje podzielić się swoją "prawdą".

3. Rachel jest rzeczniczką zdrowia psychicznego i zwolenniczką zapobiegania samobójstwom. - Pracuje jako rzeczniczka ds. zapobiegania samobójstwom dla Crisis Text Line i American Foundation for Suicide Prevention. Rachel często wypowiada się na temat swoich własnych doświadczeń, zarówno dobrych, jak i złych, dotyczących walki o zdrowie psychiczne w mediach społecznościowych. Jej hashtag, #IAmWhy, promuje poczucie własnej wartości. Rachel mówiła o zdrowiu psychicznym podczas imprez, w tym imprezy TEDxCitrusParkWomen w Kalifornii 7 grudnia 2019 roku. Skupia się na przełamywaniu stygmatów związanych z zaburzeniami dwubiegunowymi i innymi problemami zdrowia psychicznego, o których pisze na swojej stronie internetowej.

4. Ona potrafi śpiewać. - Rachel podzieliła się wieloma filmami wideo z jej śpiewem i grą na fortepianie na Instagram. Pisze nawet własne, oryginalne piosenki.

(Kredyt video: Rachel Slawson/Instagram)

5. Rachel była bezdomna w pewnym momencie swojego życia. - W marcu 2019 roku podzieliła się filmem wideo z Instagramem, na którym napisała piosenkę, gdy była bezdomna. "Napisałam tę piosenkę, gdy byłam bezdomna". Nic o byciu bezdomną nie czuje się 'Instagram-Worthy', a szczegóły tego doświadczenia nadal czuje się zażenowana, by o tym mówić", napisała Rachel w podpisie video.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz