Nie jest łatwo trenować i być glamem jako Radio City Rockette, a my mamy wszystkie szczegóły dotyczące tego, jak te panie przygotowują się do dni pokazowych w sezonie wakacyjnym!

Jest to sezon świąteczny dla Radio City Rockettes, ponieważ są one w pełnym rozkwicie na ich świąteczne widowiska w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. Od przybijania idealnych kopnięć podczas ich niesławnej kick line do posiadania doskonały odcień czerwonej szminki, te panie mają być w szczytowej formie przyjdzie czas Bożego Narodzenia w mieście, jak oni wykonują w górę 25 programów tygodniowo tym bliżej Santa wielki dzień, że mamy. Więc jak przygotowują swoje ciała do tego intensywnego planu? HollywoodLife usiadł EXCLUSIVELY z Amarisą LeBar, 21 lat, i Niną Linhart, 24, które są teraz w trzecim roku z zespołem, aby dowiedzieć się ich rutynę prowadzącą do showtime.

HL: Jaka jest twoja rutyna, żeby przygotować się do dnia pokazu?

Amarisa: Są dwie obsady Rockettes, które występują w Christmas Spectacular - poranna obsada i wieczorna. Ja występuję w wieczornej obsadzie, więc moja rutyna na dzień zaczyna się od budzenia się około 10:00 rano, jedzenia śniadania, spędzania czasu w domu w New Jersey z moją rodziną, a następnie dojazdu do Nowego Jorku pociągiem. Kiedy przyjeżdżam do Radio City, lubię najpierw zrobić włosy, aby upewnić się, że są ciasne i bezpieczne na pokaz. Następnie, robię makijaż i rozgrzewam ciało odrobiną kardio i Rozciągające się. Ostatnią rzeczą, którą robię i wykończeniem, zanim wejdę na scenę, jest nałożenie pogrubionej czerwonej szminki. - podpis Rockettes!

HL: Jak długo trwa przygotowanie włosów i makijażu?

Nina: Do Radio City Music Hall docieram na półtorej godziny przed występem, więc mogę jeść, robić włosy, makijaż i rozgrzewać się przed występem! Tylko moje włosy i makijaż zajmą mi około godziny tego czasu.

HL: Przejdź przez całą swoją rutynę piękności podczas występu Rockettes.

Amarisa: Każdego dnia przed nałożeniem makijażu używam Neogen's Green Tea Face Scrubbers, które pomagają wyeliminować suchą skórę przez cały sezon zimowy. Następnie stosuję Fresh's Rose Moisturizing Lotion, który uzupełnia poziom nawilżenia skóry i pomaga ją nawilżyć. Pod koniec dnia po pokazach używam chusteczek do demakijażu Neutrogena's Make Removing Cipes, aby zdjąć cały makijaż i szminkę.

HL: Przejdź przez całą swoją rutynę piękności podczas występów Rockettes!

Nina: W trakcie sezonu dbam o to, aby moja rutyna urody była bardzo uporządkowana. Biorąc pod uwagę wszystkie warstwy makijażu, które nosimy w kilka dni pokazowych, to jak bardzo się pocę w każdym pokazie, różne kapelusze (jeden zakrywający moje czoło), a nawet brodę Świętego Mikołaja, ważne jest, aby szczególnie dbać o moją skórę w trakcie sezonu. Twarz myję beztłuszczowym peelingiem do mycia twarzy Neutrogena's Oil Free Acne Wash Daily Scrub, a następnie tonizuję Clinique's Clarifying Lotion numer 3. Następnie stosuję Neutrogena's Acne Eliminating Spot Gel na te niepożądane miejsca na mojej skórze. Następnie przychodzi Smart Clinique Serum Naprawcze Clinique Smart Custom, aby utrzymać równomierny koloryt skóry. Kończę nawilżaniem za pomocą nawilżacza Clinique Superdefense Daily Defense Moisturizer. Robię to dwa razy dziennie - raz, gdy budzę się rano lub przed pierwszym pokazem dnia, a następnie po pokazach przed snem. Aby usunąć makijaż oczu pod koniec dnia, używam płatków do demakijażu oczu Almay Oil Free Remover Pads, a do twarzy używam Clean and Clear Night Relaxing All-In-One Chusteczki oczyszczające.

HL: Czego używasz do opalania w przerwie między pokazami i co zawsze jesz lub pijesz na Dzień pokazowy?

Amarisa: Zawsze mam kanapkę śniadaniową na początek dnia. Odkryłam, że to sprawia, że czuję się najlepiej przed pokazem. Wypijam około dwóch butelek Gatorade przed każdym występem, aby mieć elektrolity i mam podczas występu coś, co nazywam "choreografią wodną", co oznacza, że po każdym numerze wypijam określoną ilość wody, aby zapewnić sobie nawodnienie podczas występu. Po spektaklu wypijam jeszcze dwie do trzech butelek Gatorade.

HL: Jak zmienia się Twój reżim treningowy i co robisz w dni wolne od występów?

Nina: Przed sezonem codziennie ćwiczę na siłowni, robiąc kardiologię, aby zbudować swoją wytrzymałość na pokaz, jak również różne ćwiczenia siłowe. Biorę też lekcje tańca, aby nadążyć za moją techniką. To jest ważne jest, żebyśmy byli w najlepszym stanie w pierwszym dniu próby. W trakcie sezonu nie ćwiczę, ponieważ 90 minut świątecznego spektaklu to nasz trening. Robimy do 16 pokazów w tygodniu, więc mój dzień spędza się na odpoczynku i regeneracji. Rozciągnę i rozwinę mięśnie, aby pomóc pozbyć się bólu. który się rozwinął i pomoże przygotować się na nadchodzący tydzień.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz