Andy Cohen ujawnił, że dla pań 'RHOC' nadchodzi shake up i możemy ujawnić, jak to się czuje.

Andy Cohen, 51 lat, jako pierwszy franczyzodawca w historii pokazu, uruchomił The Real Housewives Of Orange County 14 sezonów temu z Vicki Gunvalson, 57 lat, i Tamrą Barney, 52 lata, które są członkami obsady (choć Vicki została zdegradowana do przyjaciela w tym sezonie) i jak dotąd faworytkami fanów. Ale po tym, jak bossman Bravo potwierdził ostatnio na żywo Jeffa Lewisa Siriusa XM, że na 15. sezon, kiedy pokaz zaczyna się filmować w 2020 roku, nawet oryginalne panie nie czują się bezpiecznie. "Komentarze Andy'ego zdenerwowały je wszystkie i powiedziano im przed chwilą, że zbliża się cast shake-up", źródło bliskie produkcji podzieliło się z HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Wszystkie panie [z 'RHOC'] mówią, że są pewne, że wrócą, ale nikt nie wie na pewno."

Nawet gdy zjazd kończy się w tym tygodniu, panie nie mają zbyt wiele czasu, by odetchnąć, zanim dowiedzą się o swoim losie. "Zostaną powiadomione za kilka tygodni, ale nikt jeszcze nie wie, kto wchodzi, a kto wychodzi", kontynuuje nasze źródło. "Spotkanie właśnie się skończyło, więc przyjrzymy się temu w nowym roku, ale oni zawsze przeprowadzają wywiady z nowymi paniami i mają oko na parę, jest jeszcze za wcześnie, by powiedzieć, co się dokładnie dzieje". Wszyscy tylko czekają, choć niektóre z pań zostały poproszone o sfilmowanie czegoś w swoim życiu tu i ówdzie, od czasu kiedy sfilmowano je oficjalnie na wypadek, gdyby zostały poproszone o powrót".

Dramat był w pełni sił przez cały sezon, zwłaszcza pomiędzy nowo zaręczoną Kelly Dodd, 44 lata, a tres amigas - AKA Vicki, Tamra i Shannon Beador, 55 lat wdających się w bójki na ekranie, a nawet wychodzących, kiedy Vicki pozwała Kelly. Z kolegami z obsady: Emily Simpson, 43 lata, Gina Kirschenheiter, 35 lat i Newbie Braunwyn Windham-Burke, 41 lat, którzy również mieli sporo do powiedzenia, jest wiele do przemyślenia, ponieważ linie wydają się być nadal podzielone, choć wszyscy znajdą sposób, aby być profesjonalistami i zachować swoje pomarańcze. "Nikt nie chce nigdzie iść, a panie znajdą sposób na wspólne filmowanie, jeśli będą musiały", powiedział nasz informator. "Vicki chce być znowu na pełnym etacie bardzo, bardzo źle, ale nie chce Kelly'ego, nie chce też Tamry ani Shannon. Pod koniec filmowania było bardzo źle, ale Vicki odłożyła na bok swoje różnice, żeby wrócić na pełny etat, podobnie jak Kelly i Tamra. Oni wszyscy uwielbiają robić ten program."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz