To się dzieje! Dwie byłe prawdziwe gospodynie domowe mogą wrócić do "The Real Housewives Of Orange County", a HollywoodLife ma WYJĄTKOWĄ gałkę o tym, co będzie dalej!

Fani Kelly Dodd i Shannon Beador cieszą się! Twoją ulubioną rzeczą może być powrót do The Real Housewives Of Orange County. "Kelly i Shannon zostały poproszone o powrót do show," źródło bliskie produkcji RHOC podzieliło się EXCLUSIVELY z HollywoodLife. Oczywiście, Kelly, 44 lata, i Shannon, 55 lat, są zachwycone, że mogą wrócić, ale podchodzą do projektu na różne sposoby. Podczas gdy Kelly jest prawdopodobnie podekscytowana, Shannon "teraz będzie miała szansę przejść obok swoich problemów z Kelly" w nadchodzącym sezonie.

Jak dobrze wiedzą fani, Shannon była częścią "tres amigas" wraz z Tamrą Judge i Vicki Gunvalson. W czasie swojej współpracy z Tamrą i Vicki, Shannon "miała sporo luzów w mediach społecznościowych na temat bycia trzecim kołem u wozu", kontynuowało źródło. Jednak wracając do serialu, Shannon będzie miała okazję "zabłysnąć", ponieważ "zawsze była autentyczna". Wracając do serialu, Kelly i Shannon zaoferują również czas na łatanie rzeczy. Od grudnia i na długo przed tym, para naprawdę nie była w dobrym miejscu, a łzy zostały przelane nad ich napiętej relacji. Być może ponowne spotkanie na RHOC da im czysty łupek, aby zacząć od nowa.

Wiadomość o powrocie Kelly i Shannon przychodzi, ponieważ ogłoszono, że OG OCers Tamra i Vicki będą robić swoje odpowiednie wyjścia z serii Bravo reality po 14 sezonie na 24 stycznia i 25. Na jej koniec, Kelly była "szczerze podekscytowana, że Vicki i Tamra nie będą wracać", kontynuowało źródło. Shannon, z drugiej strony, "będzie tęsknić za swoimi przyjaciółmi." Ale to nowy początek w bardzo znajomym świecie!

Jeśli chodzi o ich partnerów, "Kelly i Shannon chciałyby, aby ich mężczyźni pojawili się w programie, ale to będzie musiało być jeszcze dopracowane", kontynuowało źródło. "Nie podpisano żadnych umów i nadal rozmawiają z paniami o nowych żonach, bo na pewno pojawią się nowe twarze w tym sezonie." W RHOC grają też Braunwyn Windham-Burke, Emily Simpson i Gina Kirschenheiter. Kibice będą musieli poczekać i zobaczyć, jakie inne niespodzianki czekają na nich w nadchodzącym sezonie 15!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz