Ricki Lake nie jest zadowolony z Donalda Trumpa za jego obraźliwe komentarze na temat Rosie O'Donnell, a ona dała jasno do zrozumienia, kto jest po jej stronie podczas występu na 'Watch What Happens Live' 17 sierpnia. Obejrzyjcie ten film tutaj!

Ricki Lake, 46 lat oficjalnie dołączył do brygady przeciwko Donaldowi Trumpowi w jego wojnie z Rosie O'Donnell, 53 lata! Poprzednia gospodarzka Talk-show zrzucona przez Bravo's Watch What Happens Live on Aug. 17 sierpnia i dała jasno do zrozumienia, że nie będzie głosować na republikańskiego prezydenta, który ma nadzieję, że przyjdą prawybory - i to nie bez powodu!

Rozmawiając z gospodarzem, Andy Cohen, 47 lat, była aktorka i gospodarz talk show zajął zdecydowane stanowisko wobec Trumpa i jego paskudnych komentarzy o Rosie, przyznając, "Nie jestem fanem". Następnie Ricki stanął w obronie A League of Their Own, mówiąc: "To tylko pogorszyło jego wygląd". Wcale nie jestem jego fanem." Potem aktorka Cry Baby przytoczyła filantropijne przedsięwzięcia i moralne osiągnięcia Rosie, dodając: "Jest wspaniałą przyjaciółką i wspaniałą osobą".

Jak pewnie pamiętacie, gorzka kłótnia Trumpa z Rosie została wzniecona podczas debaty republikańskich kandydatów na prezydenta 6 sierpnia, kiedy to wykopaliskował się pod swoim wieloletnim wrogiem. Gwiazda ucznia posunęła się za daleko, gdy mocno trzymał się swojej pozycji, by wcześniej nazywać Rosie "grubą świnią" i "slobem" wśród innych obraźliwych nazwisk. Podczas gdy Rosie nie powiedziała zbyt wiele o swoim ostatnim ataku na nią, zaproponowała jeden doskonały tweet zwrotny zaraz po debacie, pisząc: "Spróbuj wyjaśnić, że 2 ur dzieci". Ty mu powiedz!

Oczywiście, to właśnie 44-letnia Megyn Kelly z Fox News poruszyła kwestię traktowania kobiet przez Trumpa podczas debaty i, co nie jest zaskoczeniem, nie miał też dla niej miłych słów. "Widać było, że z jej oczu wydobywała się krew". Krew wydobywała się z niej... gdziekolwiek", powiedział, a wielu spekulowało, że odnosi się do Megyn, która miała okres podczas debaty. Poważnie, co to za komentarz?! Nawet po tym, jak Donald gwałtownie zaprzeczył, że o to mu chodziło, kobiety całkowicie zaatakowały go na Twitterze za te komentarze.

Powiedz nam HollywoodLifers - jesteś Drużyną Rosie czy Drużyną Donalda? Odezwij się w poniższych komentarzach!

- Alyssa Montemurro

Komentarze (0)

Zostaw komentarz