Rihanna i jej były chłopak, Hassan Jameel, nazwali to rzuceniem po trzech latach randki, a teraz wiemy, dlaczego.

Nie jest tajemnicą, że model i uczucie śpiewu Rihanna, 31, jest wspaniały, jednak jej wizerunek i wygląd wydawał się być trochę za dużo dla jej niedawnego ex Hassan Jameel, 31, i jego rodzina, która chciała, aby mieć trochę więcej normalności, jeśli chodzi o jego znaczący inny i ich związek. "Rihanna i Hassan naprawdę się kochają, ale Hassan miał trudności z wizerunkiem Rihanny z powodu presji na niego, aby mieć bardziej tradycyjny i powściągliwy związek," źródło blisko Rihanna powiedział HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Czuł to od swojej rodziny, którzy uważają, że Rihanna jest olśniewająco piękna, ale chcieli też, aby była bardziej oswojona, powściągliwa i poniżająca".

Rihanna datował jej sprawiedliwy udział znanych mężczyzn przez lata, jak Drake, 33, i Chris Brown, 30, ale to wydawało się innego rodzaju związek dla księżniczki pop. Para, która po raz pierwszy została zauważona razem latem 2017 roku, nieustannie podróżowała razem po świecie, gdy wymagający miliarder Hassana biznes nadal się rozwijał. Mimo to Rihanna wydawała się rzadko odchodzić od męskiej strony i wygląda na to, że od czasu ich rozstania na początku tego miesiąca, mimo że niedawno została zauważona wraz z Drake'em, nie było dla żadnej z nich łatwo. "Rozstanie nie jest czymś, czego żadne z nich nie chciało, jednak ich związek stawał się wyzwaniem", dodało nasze źródło.

Rihanna z jej Fenty Line, które obejmują makijaż, bieliznę i ubrania, ma pewien wizerunek, który musi nadążyć za nimi przez cały czas. Ciągle wydaje nowe zdjęcia kampanii, filmy i wiele innych, a także ma wiele produktów do sprzedania! Nie byłoby dla niej łatwe zmienić swój wygląd czy sposób pracy dla nikogo, włączając w to mężczyznę czy jego rodzinę, a ona nie ma żadnych planów na to. "Rihanna nie może ze względu na swoją karierę, która wymaga pewnego wizerunku" - mówi nasze źródło. "Rihanna zawsze będzie wierna sobie."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz