Ryan Reynolds spędził słodkie popołudnie w Nowym Jorku ze swoją córką, Jamesem. On i jego 5-letnia piękność byli na randce na lunchu 26 stycznia, a zdjęcie nie mogło być ładniejsze.

Co za kropkowaty tata! W niedzielę, 26 stycznia, Ryan Reynolds, 43 lata, spędził trochę czasu ze swoją najstarszą córką, Jamesem, 5 lat, podczas popołudniowej wycieczki na Manhattanie. Aktor Deadpool chodził po ulicach z córką na ramionach, ćwiczył mięśnie i pociągał za nasze serce. Wyglądał gotowy do walki z mroźnymi temperamentami w swojej niebieskiej kurtce z dudkiem, z pasującym kapeluszem baseballowym i chrupiącymi białymi trampkami Converse. Aktor zwieńczył swój wygląd grubymi, czarnymi okularami. Co za słodka para!

James wyglądał szczególnie uroczo jeżdżąc na ramionach taty w dziecięcej wersji jego kurtki. Nosiła też miętowo-zielone buty przeciwdeszczowe i ogrzewała się w słodkiej, białej czapce dla kotów, w komplecie z maleńkimi dzianinowymi uszkami. Duet wyglądał jakby cieszył się słonecznym popołudniem, ale kilku osobom wyraźnie brakowało na scenie. Żona Ryana, Blake Lively, 32 lata, jego druga córka, Inez, 3 lata, i ich noworodek, którego imię jest jeszcze tajemnicą, nie byli nigdzie widziani.

Blake i Ryan, podobnie jak ich pozostałe córki, zachowali w tajemnicy szczegóły swojej trzeciej córki. Ale zabrali ze sobą małą na randkę w Nowym Jorku 10 stycznia. Aktorka Sisterhood of the Traveling Pants nosiła zieloną zimową kurtkę i czarne legginsy, trzymając ich małą dziewczynkę blisko klatki piersiowej. Użyła koca, aby całkowicie zakryć malucha, więc paparazzi nie byli w stanie zrobić jej zdjęcia.

Najbliżej byli na jednym rozmytym zdjęciu, gdy byli w środku, a koc odpadł. Ale Blake trzymała niemowlę Reynoldsa pod płaszczem z widoczną tylko czubkiem głowy, łącznie z oczami, nosem i białym, zielonym i żółtym kapeluszem.

Blake nie ujawniła swojej trzeciej ciąży, dopóki nie była w połowie drugiego trymestru. Debiutowała w żółtej sukience podczas spaceru po czerwonym dywanie podczas premiery filmu animowanego "Detektyw Pikachu" Ryana 2 maja 2019 roku. Podobno urodziła w lecie, ale wiadomość o tym pojawiła się dopiero na początku października 2019 roku.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz