Po latach wzlotów i upadków w ich przyjaźni, Selena Gomez i Demi Lovato są w dobrym miejscu, a Sel miał najsłodsze rzeczy do powiedzenia o jej BFF dzieciństwa podczas 2020 Grammys 2020.

Demi Lovato przyniósł publiczności i widzów do łez, kiedy zadebiutowała jej nowy, emocjonalny utwór "Anyone" na 2020 Grammy Awards na 26 stycznia - w tym Selena Gomez. "Chciałabym, żeby były słowa, które opiszą, jak piękna, inspirująca i POKOJNA była ta chwila", Selena trysnęła na Instagram, wraz ze zdjęciem występu Demi. "Demi, tak się cieszę z twojego powodu. Dziękuję ci za twoją odwagę i odwagę." Demi napisała "Anyone" na kilka dni przed tym, jak prawie umarła na przedawkowanie w 2018 roku. To oczywiste wołanie o pomoc, z tekstami takimi jak: "Nikt mnie nie słucha" i "Czuję się głupio, gdy się modlę, więc dlaczego się modlę?" Grammys były pierwszym występem Demi od przedawkowania i brzmiały absolutnie niesamowicie.

Publiczny pokaz wsparcia dla Demi przez Selenę był orzeźwiający dla fanów, którzy nigdy nie są do końca pewni, gdzie te dwie osoby stoją. Przyjaźń tej pary przeszła przez wiele wzlotów i upadków na przestrzeni lat. Zaczęli dryfować, gdy Selena zbliżyła się do Taylor Swift w 2009 roku - w styczniu 2010 roku paparazzi zapytali Demi, jak radzi sobie Selena, a ona w cieniu odpowiedziała: "Zapytaj Taylora". Połączyli się ponownie po tym, jak Demi poszedł na leczenie pod koniec tego roku, a Selena zwróciła się do niej z prośbą o wsparcie. Okazało się jednak, że w końcu mają kolejny wypadający, jak Demi unfollowed Selena na social media w 2014 roku.

"Myślę, że to tylko jedna z tych rzeczy, w których ludzie się zmieniają i ludzie się rozrastają", wyjaśniła Andy'emu Cohnowi na Watch What Happens Live at the time. Jednak dwoje zachwyconych fanów połączyło się ponownie na czerwonym dywanie zdjęciami na InStyle Awards w 2017 roku.

Selena nie wypowiadała się publicznie o przedawkowaniu Demi'ego, kiedy doszło do tego tragicznego incydentu, ale we wrześniu 2018 roku potwierdziła, że rozmawiała ze swoim wieloletnim przyjacielem - razem jako dzieci zagrali na Barney'u - na osobności. "Dotarłem osobiście", przyznała Selena do Elle. "Nie zrobiłam nic publicznego. Nie chciałam. Kocham ją. Znam ją od siódmego roku życia. Więc, to jest to, co powiem." Najwyraźniej, udało im się ponownie postawić za sobą swoje problemy, by mieć przyjazny związek w dzisiejszych czasach!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz