Od jednej gwiazdy "SNL" do następnej. 12 maja ujawniono, że Seth zastąpi Jimmy'ego Fallona na stanowisku gospodarza "Late Night!".

Wygląda na to, że szepty były prawdziwe - Seth Meyers został oficjalnie ogłoszony kolejnym gospodarzem Late Night, ponieważ Jimmy Fallon awansował do 11:35 czasu The Tonight Show.

Seth Meyers: Nowy gospodarz "Late Night

Nie będzie zbyt wielu drastycznych zmian w składzie telewizji NBC - według Deadline, późna noc z Jimmym Fallonem stanie się późną nocą z Sethem Meyersem na wiosnę przyszłego roku. Lorne Michaels, producent wykonawczy starego programu Setha - Saturday Night Live oraz Late Night With Jimmy Fallon - wyprodukuje program.

"Uważamy, że Seth jest jednym z najbystrzejszych, najbardziej wnikliwych autorów komedii i wykonawców swojego pokolenia", powiedział przewodniczący NBC Bob Greenblatt. "Lata spędzone przy biurku SNL Weekend Update, nie wspominając już o tym, że przez wiele sezonów był głównym pisarzem programu, pomogły mu wypracować aktualną markę komedii, która jest idealna dla franczyzy Late Night".

Wybór NBC na członka obsady SNL, a konkretnie tego, który był gospodarzem segmentu Weekend Update, z pewnością wynikał ze zdolności Jimmy'ego Fallona do przekształcenia udanej kariery SNL w udaną karierę w późnych godzinach nocnych - on również był gospodarzem Weekend Update.

Ruch ten potwierdza również, że Lorne jest królem telewizji nocnej. Nie tylko kieruje SNL od 1975 roku, ale był również producentem wykonawczym dla Jimmy'ego i będzie z nim produkował The Tonight Show.

Seth Meyers: Dzięki mamo!

Seth był zarówno skromny, jak i zabawny, komentując przełomowe wiadomości. "Muszę pracować dla Lorne'a jeszcze tylko przez pięć lat, zanim oddam mu pieniądze za czas, kiedy skompletowałem jego samochód", żartował Meyers. "12:30 w NBC od dawna jest niesamowitą nieruchomością. Mam nadzieję, że zrobię to sprawiedliwie."

A ponieważ wiadomość została ogłoszona w Dniu Matki, Seth nie zapomniał podziękować kobiecie, która to wszystko umożliwiła: "Dzięki NBC, Lorne, ale szczególnie mamie," tweetował.

Co myślisz o Sethu jako gospodarzu późnej nocy, HollywoodLifers? Daj nam znać!

- Andrew Gruttadaro

Komentarze (0)

Zostaw komentarz