Shaquille O'Neal miał bardzo emocjonalne i nie mógł powstrzymać łzy, kiedy mówił o nauce o śmierci Kobe Bryanta i co mogło być podczas wywiadu na "NBA na TNT" w dniu 28 stycznia.

Shaquille O'Neal, 47, ujawnił, jak dowiedział się o jego "brat" Kobe Bryant tragicznej śmierci z katastrofy helikoptera na Jan 26 i trudności, jakie ma radzenie sobie z nim w łamiącym serce wywiadzie na NBA na TNT na Jan 28. Były zawodnik Los Angeles Lakers miał łzy spływające mu po twarzy, gdy zastanawiał się nad czasem spędzonym z Kobe'em, który był jego kolegą z drużyny od 1996 roku do jego własnej emerytury w 2004 roku, i mówił o tym, jak bardzo jest zdruzgotany, że nie będzie z nim żadnej przyszłości.

"Mój bratanek przychodzi z płaczem i pokazuje mi swój telefon, a ja pstryknęłam na niego, powiedziałam: "Zabierz to z mojej twarzy". Zabierz to ode mnie", powiedział Shaq, mówiąc o tym, jak dowiedział się o katastrofie helikoptera, w której zginął Kobe, jego 13-letnia córka Gianna i siedem innych osób. "Żyjemy w świecie, w którym wszystko może być sfałszowane, wszystko może być sfałszowane. Nie chciałem w to wierzyć." Wyjaśnił, jak telefony od kilku jego przyjaciół i kolegów potwierdziły niewiarygodną wiadomość. "Od jakiegoś czasu nie czułem tak ostrego bólu", przyznał, nazywając Kobe swoim "młodszym bratem".

"Nasze imiona zostaną dołączone do tego, co zrobiliśmy", kontynuował przed rozmową o tym, jak początkowe pogłoski, że były zawodnik Lakersów, Rick Fox, również był w samolocie (szybko potwierdzono, że nie był), tylko dodały do złamanego serca, które już czuł. "Teraz jestem jeszcze bardziej chory. Dzwonię do Ricka, a on nie odbiera, więc teraz jestem jak, "Co się dzieje?", wyjaśnił o wnioskach, przez które przeszedł w tym fatalnym dniu. "I wtedy ostatni cios, jego urocza córka była z nim w helikopterze."

"Od jakiegoś czasu nie czułem tak ostrego bólu... zdecydowanie mnie to zmienia.""@SHAQ o stracie brata, Kobe. pic.twitter.com/dM5i0DgGK - NBA w sprawie TNT (@NBAonTNT) 29 stycznia 2020 r.

Shaq stał się wtedy jeszcze bardziej emocjonalny, gdy mówił o tym, czego on i Kobe nigdy nie będą w stanie zrobić. "Fakt, że nie będziemy mogli żartować na jego ceremonii w Hall of Fame, nie będziemy mogli powiedzieć: "Haha, ja mam 5, ty masz 4", fakt, że nie będziemy mogli powiedzieć: "Gdybyśmy zostali razem, moglibyśmy mieć 10", to są rzeczy, których nie możesz odzyskać", powiedział łzawiennie, zanim wspomniał o swoim ojcu i swojej siostrze, którą również wcześniej stracił. "Po prostu chciałbym móc powiedzieć im coś jeszcze raz."

Na górze widać pełny wywiad Shaqa mówiącego o Kobe.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz