Simon po raz pierwszy zostanie ojcem! Źródło bliskie dziewczynie Lauren ujawniło, że 36-letnia socjalistka rodzi ich syna, a ponieważ Simon nie traktował priorytetowo bycia przy Lauren tak blisko jej terminu, utknął pod nadzorem, próbując zarezerwować awaryjny lot z Londynu. Miejmy nadzieję, że Simon zdąży przed narodzinami swojego pierwszego dziecka - małego chłopca.

Założymy się, że Simon Cowell i dziewczyna Lauren Silverman bzykają się z podnieceniami w oczekiwaniu na narodziny pierwszego dziecka razem. Para szykuje się na przyjęcie pierwszego dziecka - chłopca - w Walentynki. Jakie to słodkie! Lauren zaczęła rodzić półtora tygodnia wcześniej, ale na szczęście nie ma powodu do obaw o nią i o dziecko.

Simon Cowell's Girlfriend Lauren Silverman idzie do pracy.

Simon, 54 lata, i Lauren, 36 lat, mają zamiar powitać małego chłopca w najbardziej romantycznym dniu roku, w Walentynki! Lauren zaczęła rodzić wcześnie 14 lutego i została przewieziona do szpitala Lenox Hill w Nowym Jorku. Chyba The X Factor mogul nie planował spędzić romantycznego dnia ze swoją dziewczyną, ponieważ był zbyt zajęty w Londynie kręceniem jednego ze swoich pokazów konkursowych. Podobno Simon kręcił prywatny plan, by spieszyć się na stronę Lauren, ale czy nie powinien był tam być w pierwszej kolejności? To przecież narodziny jego pierwszego dziecka!

Simon & Lauren: Ekscytujący dzień dla wesołej pary

W lipcu pojawiła się wiadomość, że Simon spodziewa się dziecka z Lauren, byłą żoną kumpla Simona, mulera nieruchomości Andrew Silvermana. Romans Lauren z Simonem był ostatecznie powodem jej rozwodu z Andrew, ojcem jej 7-letniego syna, Adama. Choć ich związek na początku podniósł trochę brwi, para wydaje się być naprawdę ekstatyczna, jeśli chodzi o jego nowy dodatek. Pierwszy raz tata powiedział nawet Hollywoodlife.com, że jest bardzo podekscytowany byciem tatą.

"Będę dobrym tatą, a Lauren będzie wspaniałą mamą", Simon tryskał. Potwór przyznał również, że wychowanie szczeniaków Diddly'ego i Squiddly'ego pomogło mu przygotować się do bycia tatą, ale przyznał, że "w ogóle nie są wytrenowane" i "są najgorzej zachowującymi się psami w Beverly Hills!"

Nie możemy się doczekać, aż usłyszymy, jak Simon i Lauren nazywają swojego synka!

Powiedz nam, co uważasz za Hollywoodlifers! Czy uważasz, że Simon powinien był potraktować priorytetowo bycie przy Lauren tak blisko jej terminu?

- Przez Lauren Cox, z relacją Stephanie SengweFollow @IaurenCox

Więcej Simon Cowell News:

    "Czynnik X" jest anulowany: Simon Cowell Will wraca do wersji brytyjskiej Simon Cowell chce Ke$ha jako "X Factor" Sędzia na 4. sezon. Lauren Silverman pokazuje 8-miesięczny Baby Bump In Sexy Swimsuitsu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz