Stassi Schroeder ujawnił, że Jax Taylor nigdy nie miał być nawet na 'Vanderpump Rules' - ale tak się złożyło, że spotykał się z nią wtedy!

Według Stassi'ego Schroedera, 31 lat, jej były chłopak, Jax Taylor, 40 lat, jest jej winien za swoją prawdziwą karierę! "Nawet nie miał być na Vanderpump Rules," Stassi rozlał do współgwiazdy Lali Kent i jej narzeczonego Randalla Emmetta w debiutanckim odcinku na ich podcast, Give Them Lala... z Randallem. "On nie pracował w SUR, a oni obsadzili resztę z nas i mówili: "Z kim się spotykasz? A ja na to, "Ten facet Jax." Producentom Bravo najwyraźniej podobało się to, co mówią, bo Jax skończył jako obsada - i pozostaje członkiem obsady OG do dziś. Później żartowała, "Jestem jego właścicielem!"

Okazuje się, że Stassi, Jax i Lala spotkali się w tym samym czasie. "Dzień, w którym was poznałem, to dzień, w którym spotkałem Jaxa", kontynuował Stassi, zastanawiając się nad wycieczką do Las Vegas. Wkrótce po podróży, Stassi zaczął spotykać się z Jaxem, a związek rozwinął się w pierwszym sezonie Vanderpump Rules w 2012 roku. "Więc Stassi i ja poznaliśmy się, gdy miałem 18 lat po raz pierwszy", dodała Lala, teraz 30. "Byłam modelką ... na pokazie magii w Vegas i poznałam Stassi i pamiętam dokładnie, co miałam na sobie, a ona była jak, 'O mój Boże.'"

Jax i Stassi Jax przyznawali się później do wielokrotnego oszukiwania Stassi'ego - w tym z jej byłą przyjaciółką Kristen Doute - ale para pogodziła się kilka razy, zanim zerwała na dobre. W międzyczasie Jax przeniósł się z żoną Brittany Cartwright, 30 lat, a Stassi jest zaręczony z Beau Clarkiem, 39 lat. Autorka Next Level Basic potwierdziła, że ona i Beau planują zawiązać węzeł we Włoszech i już wybrali się na wycieczkę, aby odwiedzić miejsca ślubu.

Podczas gdy od lat Jax i Stassi są romantycznie zaangażowani, oboje są pozornie na dobrych warunkach - a nawet dzielili się śmiechem April Fools w 2019 roku! "Teraz jest chyba tak samo dobry czas jak każdy inny. Chcę tylko, żebyś wiedział, że nadal mam do ciebie uczucia", powiedział Stassi'emu w zeszłym roku na wycieczce do Meksyku. Okazało się, że nie oszukiwał jej ani nikogo innego! "Jesteś taki kiepski", Stassi wrócił, gdy Jax wybuchł śmiechem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz