Z motylami rozpostartymi na sukience i stylizowanymi na jej uroczą topknotkę, Stormi Webster bardzo poważnie potraktowała temat imprezy makijażowej Kylie Jenner!

Stormi Webster, 23 Mos., jest prezesem ds. makijażu. Aby dorównać imprezie o tematyce motylkowej, która została zorganizowana z okazji pierwszej współpracy makijażowej malucha z mamą Kylie Jenner, 22 stycznia, Stormi 26 stycznia wzięła udział w jej imprezie w różowej tiulowej sukience uszytej z kawałkami w kształcie motyla! Stormi naprawdę poświęciła się temu tematowi, ponieważ fioletowy klips w kształcie motyla trzymał jej kręcony węzełek na miejscu (a raczej Kylie jest bardzo oddana by być osobistą stylistką Stormi). "Uwielbia swoją sukienkę?", Kylie podpisała się pod jednym z filmów Instagram Story, który uchwycił podniecenie Stormi tego dnia!

Oczywiście, Kylie dostał się do tematu, jak również. Zamiast sukienki księżniczki, chociaż, mamusia dopasowała swoją córkę w spodniach z nadrukiem motyla zaprojektowany przez Versace. Kostiumy Kylie i Stormi wciąż wyróżniały się na tle dziesiątków innych motyli, które przekształciły rozległy trawnik Kylie w scenę z bajki! Gigantyczne łuki mosiężne pokryte były gigantycznymi fioletowymi, niebieskimi i żółtymi motylami (oczywiście podrobionymi). Krzesła w kształcie motyli były wsuwane do stołów wielkości dziecięcych, a motylkowe dekoracje umieszczane w kolorowych drinkach i paterach. Najbardziej imponująca była gigantyczna aranżacja kwiatowa w kształcie motyla, która stała od strony dwupiętrowego domu zabaw Stormi.

Po co te wszystkie motyle, pytasz? Cóż, jest to motyw walentynkowej "Kolekcji Stormi", którą Kosmetyki Kylie wprowadzają na rynek 2 lutego - w dniu, w którym Stormi kończy dwa lata! Nowa kolekcja posiada paletę cieni do powiek w słodkich kolorach, takich jak błyszczący róż z napisem "Butterfly Babe", róż do policzków, sztyfty do ust i inne! Motyle od dawna są ważnym symbolem dla Kylie - ona i Stormi dopasowały się nawet w różowych kostiumach motyli na Halloween w 2018 roku. W końcu, jeden z najsłynniejszych hitów taty Stormi nazywa się "Butterfly Effect". Niestety, były Travis Scott Kylie, 28 lat, nie przyłączył się do tematu owadów, chociaż zjednoczył się z rodziną na specjalnej imprezie.

Można się spodziewać, że Stormi i Kylie w bardziej modnych strojach na jeszcze większy bash, który jest w kalendarzu! Kylie od tygodni planuje drugą imprezę urodzinową Stormi, a jeden ze źródeł EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife: "Zrobiła mnóstwo spotkań i dba o każdy szczegół z planistą imprez". Ten planista imprez to legendarna Mindy Weiss, która jest ekspertem od imprez wśród KarJennerów! "Stormiworld 2" nie będzie tylko niespodzianką dla fanów. Nasze źródło dodało: "[Kylie] uwielbia wszystko, co można dostosować do własnych potrzeb za pomocą kolorów, grawerowania, ozdób itp. Jak każde przyjęcie Kardashian, żaden szczegół nie zostanie pominięty. Nie dzieli się niczym z nikim i lubi robić niespodziankę, jak na ostatniej imprezie."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz