Można śmiało powiedzieć, że Stormi Webster uwielbiała swoją pierwszą podróż do Disneya! Mama Kylie Jenner podzieliła się uroczym pstryknięciem swojej córki w różowych uszach Myszki Minnie 24 stycznia. Stormi wytykała usta, gdy pokazywała swoje fajne disneyowskie pamiątki!

Pierwsza podróż Stormi Webster do Disneya zakończyła się sukcesem! Kylie Jenner podzieliła się nowym zdjęciem swojej córki pokrytej pamiątkami po Myszce Minnie i jest to najsłodsza rzecz, jaką zobaczysz cały dzień. Bliska 2-latka pozowała ze swoją różową lalką Minnie na pokładzie prywatnego samolotu w pstryknięciu 24 stycznia.

Mała zakołysała parą iskrząco różowych uszu Minnie Mouse z ładną kokardką i rozmytym swetrem. Stormi przytuliła się do koca Myszki Minnie, gdy usiadła obok swojej nowej wypchanej zabawki Minnie. Najlepszą częścią tego słodkiego zdjęcia był jej wyraz twarzy! Stormi położyła usta do aparatu - to pewny znak, że jest córką Kylie.

"Omg przestań z tym idealnym zdjęciem!!!!!" Khloe Kardashian napisała w komentarzach. Kylie Cosmetics, która wkrótce wyda kolekcję inspirowaną Stormi, zostawiła również trzy różowe serca emojis. Instagram relacje Kylie Skin i Kendall + Kylie odzież również wykazały miłość w komentarzach z więcej emojis serca.

(Photo credit: Instagram/Kylie Jenner)

Kylie przyleciała 22 stycznia do Orlando na Florydzie, by na tydzień przed swoimi drugimi urodzinami zaprosić Stormi do Disneylandu na pełen zabawy dzień. Fani online zauważyli również Kourtney Kardashian, i jej córkę Penelope Disick, wraz z North West, Kris Jenner i Corey Gamble zwiedzanie parków podczas rodzinnego wypadu. Stormi's tata, Travis Scott również był obecny, mimo że on i Kylie nie są w tej chwili razem.

Kylie udostępniła wiele zdjęć i filmów do swojego Instagram Stories z dnia ich pobytu w Disney. Jedno zdjęcie, zatytułowane "klub mamusi", pokazało ją z przyjaciółką, Yris Palmer i obiema córkami.

Jeśli to było święto przed urodzinami Stormi, możemy sobie tylko wyobrazić, jaki hojny bash Kylie będzie rzucać na drugie urodziny swojej córeczki 1 lutego. Miliarderka nie ujawniła żadnych szczegółów na temat planów urodzinowych Stormi, ale dała znać swoim fanom, że od tygodni jest na etapie planowania w nieaktualnym już poście na Instagram Stories.

"Kylie jest niezwykle skryta, jeśli chodzi o drugie urodziny Stormi," źródło powiedziało HollywoodLife, wyłącznie, dodając, że "wszyscy wiedzą, że będzie ogromny i ponad miarę." Źródło mówi, "Kylie zrobiła mnóstwo spotkań i upewnia się, że każdy szczegół jest załatwiony z planistą imprez."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz