Z Beyonce jako mamą nie jest szokujące, że Blue Ivy jest jednym z najmodniejszych siedmiolatków. A teraz jej stylistka dzieli się wskazówkami, by wasze małe fashionistki wyglądały tak samo dobrze.

Manuel 'Manu' Mendez, stylista sławny z klientami, wśród których jest 7-letnia Blue Ivy Carter, mówi HollywoodLife EXCLUSIVELY, jak w tym sezonie zapewnić swoim dzieciom wygląd A-listy. "Nie bójcie się mieszać nadruków z blokiem kolorów", mówi Manu HL. "I dodaj fajne dodatki do swoich strojów, takie jak broszki, naszyjniki, a nawet pierścionek nastrojowy lub biżuterię, aby nadać swojemu strojowi bardziej wyjątkowy wygląd. Uwielbiam również nail art ponieważ nie ma żadnych zasad, tak jak moje pudełka!"

Pudełka" Manu's to jego nowa współpraca z kidpikiem - dostępną w przystępnej cenie usługą subskrypcji mody dziecięcej. Cieszący się dużym zainteresowaniem stylistka stworzyła cztery obowiązkowe świąteczne pudełka na prezenty w przystępnej cenie dla celebrytów, które mogą być używane przez mini-faszystów w Waszym życiu.

"Pudełka, które wystylizowałam, są bardzo wyjątkowe, ponieważ osobiście nakładam na nie swój własny spin", wyjaśniła Manu dla HL. "[Są] skoncentrowane na nowej modystce jutra, która uwielbia być kreatywna i ubierać się. Nadałam każdemu pudełku unikalne imię: Seven Sister, Fashionably Fierce, Glow Bright Sis, i Marci Feeling Fabulous. Nazwałam je na cześć najjaśniejszych startów na nocnym niebie."

A mówiąc o najjaśniejszych gwiazdach, Manu pracował dla Beyonce przed narodzinami Blue Ivy - i miał bardzo ciekawą podróż na szczyt. "Pracowałem w sklepach detalicznych dorastając. Wizualne merchandising otworzył poczucie uznania dla stylizacji. Zaczęło się na I Am... Wycieczce. Byłam asystentką garderoby, potem zostałam osobistą asystentką artysty w Parkwood Entertainment. Jako osobisty asystent masz różne obowiązki, więc to było bardzo organiczne przejście, za które jestem wdzięczna. Dla tych, którzy nie są na bieżąco z wieloma przedsięwzięciami Beyonce, Parkwood Entertainment to firma produkcyjna, którą rozpoczęła w 2010 roku.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz