Przedwczesna śmierć Kobe Bryanta i jego córki, Gianny, skłoniła rapera T.I. do złożenia hołdu żonie, córkom i synom w szeregu emocjonalnych postów, mówiąc, że jest "tak dumny" ze swojej rodziny.

T.I. dziękuje za rodzinę po tym, jak Kobe Bryant i jego córka, Gianna, tragicznie zmarli 26 stycznia. 27 stycznia raper zabrał do Instagramu kilka stanowisk poświęconych jego rodzinie - m.in. żonę Tamekę "Malutkiego" Harrisa i jego dzieci Króla, Dziedziczkę, Majora, Mesjasza, Domani i Deyjah Harris oraz Zonnique Pullins. Pierwszy posterunek poświęcony był Tiny'emu. T.I. zamieścił kilka kochających zdjęć przedstawiających tę parę, wraz z podpisem, który zaczynał się od słów: "Kocham cię pani H." T.I. podzielił się również w swoim wpisie tym, że "Nie wyobrażam sobie życia w świecie bez ciebie... albo zostawienia ciebie i dzieci, aby żyć beze mnie". Jestem zdeterminowany, by uczynić cię szczęśliwym w każdy możliwy sposób", powiedział.

Ale emocjonalne posty T.I. na tym się nie kończyły. W następnym wpisie T.I. poświęcił córkom wiele zdjęć i słów. "Kocham was dziewczyny bardziej niż pozwala mi na to moje słownictwo", zaczął. T.I. nie tylko szczegółowo opisał, jak "silne, błyskotliwie opiniotwórcze, niezależne młode kobiety" stały się jego córkami, ale także poprosił swoje dziewczyny, aby "Proszę wybaczyć mi wszelkie niedoskonałości, które powodują nieporozumienia między nami", a następnie dodał: "Daj spokój, nigdy nie znajdziesz się w miejscu zbyt wysokim lub zbyt niskim, abym mógł cię tam złapać, gdy upadniesz". Nie mogę przepuścić kolejnej sekundy, nie dając ci znać, póki jeszcze jesteśmy tu razem".

T.I., oczywiście, zawierał także posty miłosne dla swoich synów. W karuzeli raper zauważył, że jego synowie "każdy w jakiś sposób reprezentuje inną część mnie, którą ty stworzyłeś swoją własną". Jestem pod wrażeniem twojego wzrostu, dojrzałości i zaszczytu prowadzenia, prowadzenia i kierowania tobą, gdy uczysz się panować nad swoim przeznaczeniem". Rajper wysłał swoją ogromną miłość do swoich synów, dodając: "Kocham was wszystkich bardziej niż wiecie". Improwizowane posty pojawiły się po śmiercionośnej katastrofie helikoptera, która pochłonęła życie Kobe, Gianny i siedmiu pasażerów na pokładzie samolotu w Calabasas 26 stycznia.

Dotkliwa strata uderzyła w świat sportu i Hollywood jak emocjonalna fala przypływu, a T.I. jest najnowszym celebrytą, który zapamiętał pro LA Lakersów i wykorzystał to tragiczne zdarzenie, by objąć swoją rodzinę i przypomnieć im, jak są ważni. Poza T.I., gwiazdy takie jak Justin Timberlake, Jennifer Lopez i Jack Nicholson podzieliły się tym, czego im najbardziej będzie brakowało w ikonie koszykówki. Ellen DeGeneres przypomniała sobie Kobe i podzieliła się z publicznością serdeczną wiadomością podczas nagrania jej występu na żywo. "Powiedz ludziom, że ich kochasz. Zadzwoń do swoich przyjaciół. Napisz do swoich przyjaciół. Uściskaj ich. Pocałujcie ich... Kocham każdego z was."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz