Fani Tamar Braxton byli zszokowani po tym, jak zamieściła zdjęcie jej i chłopaka Davida Adefeso, którzy spotykali się z jej byłym Vince'em Herbertem!

Jasna cholera! Tamar Braxton, 42 lata, opadły jej szczęki, kiedy podzieliła się zdjęciem swojego BF Davida Adefeso, 50 lat, z byłym Vince'em Herbertem, 46 lat. Obydwoje uśmiechali się w pstryknięciu, które zawierało jeden kawałek podpisu napisanego przez gwiazdę "Love & War". "To takie zabawne, że ludzie i niektóre programy telewizyjne myślą, że moje życie jest pełne dramatu, głupoty i zamieszania, gdy jest zupełnie na odwrót", napisała. "Bóg jest dobry, a moje życie jest pełne miłości, radości i błogosławieństw". Oznaczyła też obu mężczyzn, dodając: "Ten post może być zbyt pozytywny dla niektórych yall," wraz z mruczącym emoji. Naśladowcy uwielbiali to, co widzieli, a jeden z nich powiedział: "To nie pokazuje nic poza dojrzałością, wzrostem, duchowym i pozytywnym nastawieniem". Wszystko to, co wiem, że Ty jesteś siostrą. Twój po prostu nie jest typem nonsensu. Wygrywaj dalej!"

Gwiazda Braxton Family Values nie zamieściła zdjęcia Vince'a (z którym dzieli się sześcioletnim synem Loganem) na zawsze w czasie ich bardzo długiego rozstania. Złożyła pozew o rozwód z nim w październiku 2017 roku, powołując się na niemożliwe do pogodzenia różnice, które zostały sfinalizowane dopiero w lipcu 2019 roku. Między nimi pojawiły się oskarżenia o oficjalne rozstanie, w tym Tamar, która twierdziła, że oszukiwał i zaszła w ciążę z inną kobietą.

W ciągu ostatnich dwóch lat, od czasu rozstania z Vince'em, Tamar była w ciągłym ruchu. Tamar rywalizowała i ostatecznie wygrała 2. sezon Celebrity Big Brother w Stanach Zjednoczonych 13 lutego 2019 roku i ponownie znalazła miłość ze swoim przedsiębiorcą Beau Davidem. Robi im się gorąco i ciężko ze sobą, zarówno w mediach społecznościowych, jak i poza nimi, gdzie para stale wydaje się być w stanie błogości, gdy ich związek nadal się buduje.

Czy w przyszłości mogą pojawić się dzwony weselne dla Davida i Tamar? Wygląda na to, że tak! "To znaczy, gdyby mnie zapytał. Nikt mnie o nic nie pytał", powiedziała Wendy Williams, 55 lat, we wrześniu 2019 roku, po tym jak gospodarz talk show zapytał ją o puste miejsce, czy w którymś momencie będą schodzić do ołtarza.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz