Teresa Giudice czuje się jak "najbardziej pewna siebie" 10 lat po pierwszym powiększeniu piersi na nowym stanowisku Instagram, które podzieliła się ze swoimi fanami i naśladowcami, jak jej były Joe Giudice, imprezami z kobietami w Meksyku.

Wracając pod nóż - Teresa Giudice udała się do Instagramu 28 stycznia, aby ujawnić, że po raz pierwszy od około 10 lat przeprowadza zabieg powiększenia piersi! Prawdziwe gospodynie domowe z gwiazdy New Jersey, 47 lat, wysłały zdjęcie do swojego chirurga plastycznego, dr Avivy Preminger, i pojawiły się świeże i zrelaksowane w ramach przygotowań do operacji. Teresa wykorzystała swój post, aby wyjaśnić swoim fanom dokładnie, dlaczego zdecydowała się na zabieg w pierwszej kolejności. "Uważam, że ważne jest, aby zawsze stać mocno i czuć się jak najbardziej pewna siebie. 10 lat po moim pierwszym zabiegu powiększenia piersi zdecydowałam się na odświeżenie piersi", dodając, że poczuła, że "konieczne jest, abym czuła się jak najlepsza".

Chociaż Teresa zna się na chirurgii plastycznej i przeszła już wcześniej zabiegi, miała jeszcze pewne zastrzeżenia, zanim jej piersi zostały ponownie odmainerowane. "Byłam bardzo zdenerwowana, aby ponownie zrobić moje piersi", wyznała. Zachęcała jednak swoich zwolenników, którzy nie "czują się najlepiej", do pracy nad poprawą samopoczucia. Nawet jeśli jest to najmniejsza rzecz każdego dnia."

Gwiazda rzeczywistości pochwaliła również swojego lekarza, który "zrozumiał mnie i naprawdę sprawił, że czułam się dobrze". Jestem wdzięczna, że mam takie profesjonalne podejście", dodała. Najwyraźniej Teresa była więcej niż zadowolona z wyników, jakie przyniosła jej operacja. Iskierka radości pojawia się przy trudnym przejściu w jej życiu. 17 grudnia pojawiła się wiadomość, że Teresa i jej mąż, Joe Giudice, prawie 20 lat, oficjalnie ogłosili zakończenie operacji. Związek pary był już od pewnego czasu na granicy wytrzymałości, a deportacja Joego do Włoch najprawdopodobniej przyczyniła się do zwiększenia napięcia. Ponieważ Teresa tworzy własną ścieżkę postępu, Joe podąża inną drogą. Niedawno został zauważony w Meksyku, gdzie tańczył przy basenie z mnóstwem kobiet, a nawet rozmawiał w kabanie z niektórymi paniami.

Ale Teresa zachowuje odważną twarz przez to wszystko. Wkraczając w ten nowy etap swojego życia, Teresa wyraźnie stara się postawić na nogi i patrzeć w przyszłość. Najważniejsze jest dla niej poczucie pewności siebie i poczucia własnej wartości, gdy zaczyna manewrować trudnością znoszenia rozstania z Joe. Fani uwielbiają widzieć Teresę szczęśliwą i kwitnącą i nie mogą się doczekać, aż zobaczą, jak weźmie na siebie ten nowy rozdział swojego życia!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz